У тролейбусах будуть розміщені по чотири кондиціонери

Про це розповів заступник міського голови Запоріжжя Володимир Волобуєв під час ефіру програми «Черговий по місту» на телеканалі Z.

-Ми плануємо закупити п’ять нових тролейбусів з автономним ходом, а також дев’ять тролейбусів з Європи. Європейські тролейбуси будуть облаштовані чотирма кондиціонерами. В залежності від температури на вулиці водій буде приймати рішення, скільки кондиціонерів працюватме. Наразі запоріжці нарікають на відсутність кондиціонерів у великих автобусах. Причина цьому – технічна. Дуже проблематично встановити кондиціонери на автобуси, які курсують між зупинками в 500-700 метрів. Це не дозволяє достатньо охолодити салон автобусу. Двигуни будуть перевантажені, через що вони ламатимуться. А нові тролейбуси будуть з тяговими електричними двигунами, що дозволить працювати кондиціонерам, – підкреслив Володимир Волобуєв.

Наразі в Запоріжжі вже є кілька тролейбусів з кондиціонерами, Їх переваги, особливо під час поїздок з одного віддаленого району в інший, містяни встигли оцінити.

Володимир Волобуєв також нагадав про реалізацію програми «Запорізький трамвай». Як писав сайт «Запорозька Січ», минулого тижня на лінію вийшов восьмий трамвай, зібраний у Запоріжжі. Заступник міського голови зупинився на роботі великих автобусів та розширенні маршрутів.

Під час ефіру розглянули багато інших запитань, які стосувалися транспорту в Запоріжжі. Окремо глядачі підняли питання обмеження руху вантажівок через греблю Дніпрогесу.

– Таке рішення було прийняте ще в лютому цього року. Це пов’язано з критичним технічним станом мостів. Щоб заборона почала діяти, потрібно було виконати складну процедуру, розробити схему організації руху. Далі – встановлення інформаційних дорожніх знаків. На сьогодні на кільці в районі поста ДАІ вже з’явилися стенди з інформацією про схему руху. У липні вже будуть встановлені інформаційні знаки. Паралельно поліція проводить бесіди з водіями, – розповів Володимир Волобуєв.

Нагадаємо, рух великовантажного транспорту через греблю Дніпрогесу буде заборонено повністю, через мости Преображенського – з 7.00 до 21.00.

Повний випуск телепередачі можна подивитися на відео.