Тепер тролейбуси та трамваї розпочинатимуть курсувати містом о п’ятій ранку, а закінчуватимуть о десятій годині вечора. Окрім того, за таким же графіком будуть працювати і автобуси, які обслуговують тридцять дев’ятий маршрут, – повідомляє сайт Запорізької міської ради.

Час роботи транспорту вказано з урахуванням часу його заїзду до місць зберігання рухомого складу. Тобто о десятій годині вечора більшість громадського транспорту має бути вже не на лінії, а у місцях, де він зберігається.

Окрім того, для зручності мешканців правобережної частини міста у години “пік” на маршрутах від вулиці Піщаної до вулиці Сєдова та від Арматурного заводу до вулиці Сєдова працюватимуть додаткові тролейбуси. Загалом у Запоріжжі працює шість трамвайних маршрутів та сім тролейбусних. У будні їх обслуговують 45 трамваїв та 35 тролейбусів. У вихідні – 36 трамваїв та 30 тролейбусів.

Про ситуацію з перевезенням великими автобусами. Згідно з відповідним рішенням виконкому, 70 автобусів «Запоріжелектротрансу» постійно в стані готовності до виїзду на випадок евакуації або за вимогою представників Збройних Сил України чи Запорізької обласної військової адміністрації. Ще 10 автобусів задіяні в обслуговуванні маршруту номер 39. Також доручено опрацювати питання відновлення роботи сімдесят другого автобусного маршруту, який пролягає з Бородинського мікрорайону до Шевченківського району.

І про роботу приватних перевізників. Щоденно на автобусні маршрути загального користування, які обслуговуються приватними перевізниками міста, виходить близько 500 одиниць техніки в будні дні та понад 300 одиниць у вихідні дні. Після того, як вартість проїзду у маршрутках була підвищена, кількість транспортних засобів на автобусних маршрутах збільшилася на 25 відсотків.

Проїзд в запорізькому електротранспорті залишається безкоштовним.

____

Посилання на наш Телеграм-канал