Вчора…

Газету „Запорозька Січ” засновано 16 серпня 1990 року рішенням Запорізької міської ради. На той час у Запоріжжі це було перше непартійне видання.

Газета почала виходити з 1 січня 1991 року. Першим редактором був Анатолій Ланчик. Його було обрано з кількох кандидатів на сесії міської ради.

Першим приміщенням редакції було напівпідвальне приміщення за адресою: вул. Червоногвардійська, 38.

У серпні 1991 року газета була єдиною в області, що не підтримала незаконну діяльність ДКНС.

У 1992 році з 10 січня до 17 вересня редактором газети був Микола Горошко. А з 17 вересня 1992 року до 30 липня 1999 року – Костянтин Сушко.

З роками газета розвивалася, з’явилося окреме видання вихідного дня „Перекур”.

Нове приміщення за адресою: проспект Соборний, 94, редакція отримала 1991 року. Але переїхали лише 1994 року, у зв’язку з реконструкцією та ремонтом приміщення.

2 серпня 1999 року головним редактором газети став Олександр Григорович Верьовкін. До цього Олександр Григорович з 15 листопада 1990 року працював кореспондентом газети, а з січня 1992 року – заступником головного редактора.

1 квітня 2016 року головним редактором газети обрали Володимира Володимировича Рибальченка, який був керівником видання до червня 2020 року.

На посаді його змінила Інна Бахтіна, яка є головним редактором зараз.

В редакції газети працювали відомі письменники: Микола Білокопитов, Костянтин Сушко, Пилип Юрик. Відомі фотохудожники Сергій Лавров, Петро Іваненко, Єгор Сапронов, Володимир Шеремет.

Газета „Запорозька Січ” протягом всієї історії була виданням, яке стояло на позиції демократизації суспільства, плюралізму і підтримувало державність України.

… і сьогодні

„Запорозька Січ” тісно співпрацює з Запорізькою міською радою, публікуючи рішення департаментів та виконкому. Газета перемагала у Всеукраїнському конкурсі на краще висвітлення економічних реформ, у різних обласних конкурсах.

Газета «Запорозька Січ» – це універсальне видання. Основна тематика видання – це висвітлення подій і проблем міста Запоріжжя, області, держави. Передплатники є в багатьох областях України, але переважна аудиторія – це м.Запоріжжя і Запорізька область.