У Космічному мікрорайоні по вулиці Ласточкіна протікає річка, яка з’єднує два мікрорайони, але переходу через річку не було

Для переходу тут була прокладена труба, але вона дуже небезпечна. Кілька людей загинули через такий перехід. Місцеві жителі вирішили звернутися по допомогу до команди міського голови Володимира Буряка. ЇЇ представнику депутату міської ради Ігорю Чумаченко було доручено взяти це питання під свій контроль.

– Ми багато говорили, збиралися, неодноразово з Володимиром Буряком приїжджали сюди. Люди постійно ставили питання про з’єднання двох мікрорайонів. Сьогодні відбулося відкриття мосту. Це дійсно була велике народне будівництво. Тепер міст з’єднує Космічний і Південний мікрорайони, – сказав Ігор Чумаченко.

Протягом 15 років по вулиці Ласточкіна проживає Ірина Ашихміна. Вона говорить, що проблема з переходом через річку не вирішувалася роками.

– Весь цей час проблема існувала. Ми вже ні на що не сподівалися. Особисто для нас, це вікно в Європу, – розповіла місцева жителька Ірина Ашихміна. – Раніше тут все було захаращено. В мене двоє онуків, які навчаються у школі на іншому березі річки. Щоб їм потрапити на навчання потрібно було йти пішки півтора кілометра, а потім їхати у транспорті. На це вони витрачали 40 хвилин. Тепер, перейшовши річку, через 10 хвилин вони вже у школі.

Місцеві жителі говорять, що, на жаль, траплялися і нещасні випадки, гинули люди. А щоб потрапити на зупинку громадського транспорту потрібно було довго обходити.

– Ця річка простягається від дитячої залізної дороги, яка впадає у Балабинські плавні. Раніше на річці ловили рибу, – розповів місцевий житель Валерій Почтаренко. – Тут неподалік кінцева зупинка багатьох маршруток.

Якщо йти через міст, то 10 хвилин переходу і ти на місці. Також там є торговий центр, в якому можна скупитися. Ігор Чумаченко подякував місцевим жителям за те, що вони такі дружні, та змогли власними зусиллями зробити перехід.

– Я вдячний мешканцям вулиці Ласточкіна, що вони такі позитивні, об’єднані, і в них є бажання щось змінювати. Цей міст приклад того, що ми надалі будимо все змінювати у місті, – зазначив Ігор Чумаченко. – Нам потрібна підтримка громадян. Коли є підтримка – є бажання ставити нові цілі і працювати на результат. Я думаю, що цей малий результат стане великим і знаковим проектом для будівлі мостів через річку Дніпро. Саме таке запорізьке лобі потрібно у Верховній Раді.