На Центральному міському пляжі 28-29 червня проходив фестиваль «Пляжний бум», на якому запоріжці відзначили одразу два свята – День Конституції і День молоді

У перший день фестивалю перед запоріжцями виступили місцеві групи «Арт Стайл» і «Skorotusa». Після них на сцені з’явилися гості вечора – TAYANNA, група «Агонь» і Макс Барських.

Screenshot_122

В такому форматі свято проходить вперше. Про це зі сцени зазначили представники команди міського голови Володимира Буряка Анатолій Пустоваров, Ігор Чумаченко та Віктор Бусько, які прийняли участь у підготовці та організації заходу. Вони привітали громадян зі святами.

– Приємно, коли День Конституції, День молоді поєднанні в одному великому святі. Дуже приємно бачити тисячі запорожців, які разом відзначають свято. У нашому світі багато негативних новин. Тому хочеться дарувати добро, тепло і позитивний настрій, – сказав заступник міського голови Анатолій Пустоваров. – В такому форматі нам вдалося організувати фестиваль вперше. Тут об’єдналися зусилля багатьох. Це міське свято і приєдналося багато волонтерів, комбінат «Запоріжсталь» надав фінансову підтримку. Мені здається, все вийшло – Дніпро, пляж, Хортиця і круті колективи точно порадували запоріжців. Я радий, що ми можемо ось так разом якісно проводити час. Упевнений, що такі заходи ще будуть мати продовження в Запоріжжі. Ми зарядимося позитивним настроєм на все літо.

Депутат міської ради Ігор Чумачекно зазначив, що саме молодь обрала такий формат фестивалю.

– Дійсно в Запоріжжі присутній святковий настрій. Він розпочався з 11 години, коли почали проводити чемпіонат з аквабайку. Протягом дня в усіх районах міста провели вечори з нашими ветеранами. Зараз апогей нашого свята – «Пляжний бум». Ми відчуваємо, що свято дійсно є, воно передається один одному, – сказав Ігор Чумаченко. – Ми проводили невелику соціологію. І молодь сказала, що найбільше зацікавлюють саме ці виконавці. Ми на одній хвилі з іншими містами. І все, що нове в українській естраді, буде в Запоріжжі. Мені донька прищепила усе модне. Я все сприймаю позитивно.

Screenshot_123

До присутніх звернувся депутат облради Віктор Бусько. Він усіх привітав зі святами.

– Вітаю вас з Днем Конституції, з Днем молоді. Це був унікальний вечір, наповнений енергією сонця, молодості і музики. Пляжний Бум – справжній вибух емоцій і драйву. Запоріжжя – ви найкращі! –зазначив Віктор Бусько.

Першою на сцені з’явилася учасниця шоу «Голос країни», учасниця національного відбору на конкурс «Євробачення» TAYANNA.

Наступними на сцену з’явилася група «Агонь». Вони одразу «запалили» публіку. Запорожці напам’ять знали хіти артистів і охоче їм підспівували. Також співаки представили кілька нових треків.

Screenshot_124

Останнім виступив Макс Барський, саме його виступ глядачі чекали з нетерпінням.