Двоє обдарованих запорізьких спортсменів отримали грамоти, а також комплекти спортивних костюмів з гербом міста

У малому залі Запорізької міськради нагородили спортсменів Ганну Дмитренко та Артема Четвертака. Їх тренерів і директорів спортивних шкіл, де вони займаються, відзначили подяками.

Screenshot_269

Ганна Дмитренко виборола бронзову нагороду у складі збірної України в першому виді програми молодіжного чемпіонату Європи з шашок. Дівчина також стала чемпіонкою Європи у програмі швидкої гри в особистому заліку.

Screenshot_271

Артем Четвертак захоплюється греблею на байдарках. Цьогоріч на чемпіонаті України серед юніорів та молоді у класі човнів каное відзначився результатом: С-1, 5000 м – перше місце; С-2, 1000 м – друге місце; С-4, 500 м – перше місце.

На чемпіонаті Європи серед юніорів та молоді до 23 років також у заїзді на човнах каное С-4, 500 м – виборов третє місце.

Юних спортсменів привітав заступник міського голови Анатолій Пустоваров та побажав їм наснаги та нових спортивних здобутків.

Нагадаємо, в Запоріжжі, за ініціативи міського голови Володимира Буряка, забезпечена матеріально-технічна підтримка спортивних дитячо-юнацьких шкіл, поступово оновлюється інвентар та оснащення.

15 запорізьких спортсменів, які наразі готуються до Олімпіади-2020, вперше отримали стипендії в розмірі 5 тис. грн.

Читайте також: Запоріжжя готується до важливого футбольного матчу.