Розпочалася підготовка до капітального ремонту зливової каналізації, яка знаходиться під проїжджою частиною на перехресті проспектів Металургів та Соборного

Сьогодні там перекрили рух транспорту та розпочалися підготовчі роботи. Вже у четвер планують почати знімати асфальт та розкопувати дорогу. Фахівці сподіваються, що до кінця тижня вдасться розкрити всі мережі, які знаходяться під землею. Тоді вони зможуть побачити масштаби проблеми і прийняти рішення про подальші дії.

Слід зазначити, що дорога на перехресті двох проспектів у центрі міста вже давно знаходиться в аварійному стані через стару зливову каналізацію. Вона була прокладена ще в 50-х роках минулого століття та дуже довго не ремонтувалася. Через те, що десь відбувається підмив ґрунту, на дорозі з’явилися провали, а будівля поруч стала просідати. Після обстеження території, спеціалісти прийшли до висновку, що необхідний капітальний ремонт каналізації. Якщо цього не зробити, дорога може провалитися, а будинки зруйнуватися. Тому було прийнято рішення зняти асфальтове покриття,  з’ясувати причини підмиву і замінити 120 метрів каналізаційної труби.

Ускладняє роботи розташування на цій ділянці електро- та гідрокоммунікацій, які не можна пошкодити. Через цю специфіку роботи виконуватимуться тільки протягом світлового дня.

Сьогодні міський голова Запоріжжя Володимир Буряк на своїй публічній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» закликав запоріжців з розумінням поставитися до ситуації.

Нагадаємо, через перекриття руху в Запоріжжі багато автобусів, маршруток та тролейбусів змінили свої маршрути, були перенесені зупинки громадського транспорту, по-іншому також працює світлофор.

У перші дні автомобільний рух регулюють представники поліції.

Обмеження руху діятиме до повного закінчення ремонтних робіт.

Читайте також: На греблі «Дніпрогес» обмежать рух транспорту через ремонт дороги.