У ботанічному саду на місці восьми старих теплиць побудують сучасну оранжерею

У Запоріжжі продовжується реалізація міської програми розвитку дитячого ботанічного саду. В минулому році там була вже відкрита сучасна теплиця «Зимовий сад» для тропічних рослин. Тепер розпочався черговий етап реконструкції. На місці восьми невеличких теплиць, які були побудовані в 50-х роках минулого століття, з’явиться велика сучасна оранжерея з басейном для водяних рослин.

Будівництво проведуть у декілька етапів. Наразі стартувала перша черга робіт. Робочі вже демонтували старі теплиці та готують площу для нової споруди.

Сьогодні ботанічний сад відвідав міський голова Запоріжжя Володимир Буряк та проконтролював хід робіт.

– Перший етап реконструкції підрядник обіцяє завершити наприкінці жовтня – на початку листопада. У залежності від наявності фінансування будемо розглядати можливість продовження робіт у поточному або наступному році. У результаті в ботанічному саду з’явиться оранжерея площею майже у тисячу квадратних метрів. У тому числі в ній буде передбачено невеликий внутрішній басейн для водяних рослин, – наголосив Володимир Буряк.

Міський голова підкреслив, що нова оранжерея сприятиме підвищенню туристичної привабливості ботанічного саду, створенню належних умов не лише для працівників, дітей, які відвідують гуртки, а й для рослин, догляду за ними, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Зазначимо, міський ботанічний сад є унікальним не лише для Запоріжжя, а й для України в цілому. Його постійно відвідують люди з різних куточків нашої країни. В ботсаду працюють гуртки для дітей. У ньому проводять практичні занятя, науково-експериментальні роботи для студентів ЗНУ, медичного університету та коледжу.

Нагадаємо, в ботанічному саду ростуть унікальні магнолії.

Читайте також:  У Запоріжжі розпочинається ремонт аварійної каналізації.