Після смерті Анастасії Ковальової, її батьки передали всі зібрані кошти опіковому відділенню 5-ї міської лікарні

На ці гроші у відділення вже закупили два аероінсоляційні комплекси «Фенікс-МС». Вони призначені для лікування пацієнтів з обширними, в тому числі й з циркулярними, термічними ураженнями тулуба, верхніх та нижніх кінцівок, шиї та голови. Комплекс забезпечує максимальні умови для лікування тяжких хворих.

опики

Для опікового відділення також придбали три шприцевих насоси, два дерматоми і перфоратор шкіри, повідомляє департамент охорони здоров’я Запорізької міськради.

Як писав сайт «Запорозька Січ», 22-річну Анастасію Ковальову облив запальною сумішшю та підпалив її коханий хлопець. В неї обгоріло близько 85% тіла. За життя запоріжанки близько тижня боролися медики, але дівчина померла. Батькам Насті волонтери допомагали збирати гроші на лікування доньки. Після її смерті всі кошти, а це близько пів мільйона гривень, були направлені на допомогу іншим хворим.

Нагадаємо, не встигли запоріжці оговтатися після страшної трагедії з Анастасією Ковальовою, як сталася нова. Запоріжанку, яку також звуть Настя, ошпарив кип’ятком її цивільний чоловік. Він ховався від правоохоронців, але прийшов на зйомки телешоу.

Читайте також: У Запоріжжі малюк випав з вікна.