Освітні заклади Запоріжжя гідно представили наше місто на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2021»

На цій професійній платформі, яка відбулася наприкінці травня у Києві, навчальні установи Запоріжжя отримали найбільшу кількість нагород в межах презентації досягнень реформи галузі науки, поширення кращого педагогічного досвіду та впровадження інновацій в освітню практику.

Заклади освіти Запоріжжя під час заходу «Сучасні заклади освіти-2021» продемонстрували набуті інноваційні досягнення. Представники шкіл та дитячих садочків міста презентували впровадження широкого спектра освітніх програм і навчально-методичних комплексів нового покоління, що допомагає у підвищенні якості освіти, та власний досвід створення сучасного, безпечного й комфортного освітнього середовища.

Також у межах міжнародної виставки відбулось нагородження учасників конкурсу за 12 різними тематичними номінаціями. Золоті медалі отримала низка запорізьких установ:

  • департамент освіти і науки міськради;
  • КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»;
  • академічний ліцей «Вибір»;
  • колегіум «Елінт»;
  • гімназія «Контакт»;
  • загальноосвітні школи №№101, 75, 67, 84;
  • гімназія №93;
  • позашкільний навчальний заклад «Центр науково-технічної творчості «Політ».

Срібними призерами стали колегіум №98, дошкільні навчальні заклади комбінованого типу №162 «Ведмедик» і №280 «Родзинка». А ось Запорізький навчально-виховний комплекс №64 та дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №182 «Щасливе дитинство» отримали бронзові нагороди.

– Для освіти міста Запоріжжя це видатний день і переможне завершення навчального року! Такої кількості нагород не має жодне місто в Україні. Наш інноваційний досвід педагогічної роботи гідно представлений на XII міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2021». Це були як досвіди окремих викладачів, так і цілих закладів освіти. Запоріжжя серед флагманів освіти країни! – зазначив директор департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Станіслав Романчук.

Він розповів, що наше місто як освітня система презентувало на виставці власну навчальну інтернет-платформу «School_Z». Директор департаменту освіти і науки міськради наголосив, що подібних онлайн-ресурсів для забезпечення сталого та якісного навчального процесу не існує в жодному місті України, і Запоріжжя є лідером в цьому питанні.

Міжнародну виставку проводить компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук та Інституту модернізації змісту освіти.

Читайте також: Запоріжжя серед найпопулярніших у туристів регіонів