Протягом останніх трьох років мешканці будинків по вулиці Глазунова, 2, 4, 6 страждали від постійної води у підвалах

Раніше тут по всіх домах проходив транзит холодної води. Але з часом труба прогнила і почала затоплювати підвал. Мешканці багатоповерхівок говорять, що зверталися за допомогою до обслуговуючих компаній, але вони нічого не робили. Тому жителі вирішили звернутися до представника команди Володимира Буряка Віктора Бусько. Він особисто почав вирішувати це питання.

– У підвалі навіть жаби заводилися. А біля підвалу взагалі неможливо знаходитися. Щомісяця ми платимо за утримання будинку, але ніхто нічого не робить. У ліфті неможливо їздити, оскільки смердить, – поскаржилась жителька одного з будинків Галина Гітун. – Я вдячна Віктору Михайловичу, що він вирішив проблеми. Проблема була в тому, що транзит проходив під будинком. Тепер його вивели на поверхню для технічного обслуговування. А в домах роблять роз’єднання по квартирах. Так покращується якість води. Раніше проходила вода через металеву трубу, а зараз її замінюють на пластикову.

– Ми постыйно спілкуємося з містянами. Насправді, питань дуже багато. Основне питання – постачання холодної води. Труба постійно проривала, і в підвалі постійно знаходилася вода. Через це були неприємні запахи. Ми поспілкувалися з «Запоріжремсервісом» і вони все полагодили, – зазначив Віктор Бусько.

Окрім проблем з трубою, жителі скаржилися, що тут не було дитячого майданчику. Діти вимушені були гратися на пустирі біля проїжджої частини. Не було навіть на чому сидіти. Своїми силами жінки зробили імпровізовані лавки.

– Коли минулого разу ми приїжджали, мешканці просили дитячий майданчик. Оскільки тут був пустир і дітям ніде було гратися. Ми зробили майданчик, але залишилось його засипати та завезти пісок. Це ми зробимо протягом тижня, – сказав Віктор Бусько. – Діти говорять, що потрібно ще встановити турніки. Поступово ми тут усе зробимо.

Навіть не дочекавшись відкриття, діти вже граються на оновленому майданчику.