Юні запоріжці повинні вчитися в сучасних комфортних умовах, які відповідають всім стандартам

Пріоритетним завданням влади повинно бути створення цих умов. Про це говорили працівники молодшої школи ліцею «Логос», батьки учнів під час зустрічі з представником команди Володимира Буряка заступником міського голови Анатолієм Пустоваровим.

Це вже не перша подібна зустріч. Близько місяцю тому люди звернулися до команди Володимира Буряка з проблемою: потрібен ремонт покрівлі будівлі школи і заміна вікон. І вже зараз Анатолій Пустоваров доповів про прийняте відповідне рішення. Ремонт почнеться невдовзі.

– Місто повинно забезпечити ремонти шкіл, щоб у директорів та педагогічних колективів думки були про навчальний процес, а не про побутові проблеми, які заважають йому. До 1 вересня Логосу допоможемо з ремонтом покрівлі, що протікає, та виділимо кошти на заміну старих вікон, які ще не було замінено, – наголосив Анатолій Пустоваров.

Анатолій Пустоваров підкреслив, що за програмою міського голови з розвитку освіти до 2021 року заплановано відремонтувати комунікації та покрівлі у всіх школах та дитсадках міста.

Директор ліцею Анатолій Рівкин подякував міській владі за увагу та допомогу.

– Я дуже давно працюю директором школи і можу сказати, що відмінність команди нинішнього  міського голови в тому, що ці люди нас чують, – сказав він.

Анатолій Пустоваров підкреслив, що більшість нагальних проблем вирішує місто. Але якщо долучити до цього можливості державного бюджету , то запорізькі школи і дитсадки можна привести до ладу набагато швидше.

– Наші дітлахи повинні отримувати все найкраще саме зараз, а не підростати з надією, що колись все зміниться. І тому команда Володимира Буряка зробить все, щоб вирішувати питання наших об’єктів освіти, медицини, культури та спорту, всієї соціальної сфери вже зараз. Саме за цим ми йдемо у Верховну Раду. Саме про це ми й будемо доповідати нашим виборцям-землякам, – сказав Анатолій Пустоваров.

– Звісно, не всі проблеми шкіл  можна вирішити швидко. Але, якщо ця команда потрапить до Верховної Ради, є надія, що буде змінено підхід до фінансування шкіл. Директори не повинні випрошувати гроші. Потрібне системне бюджетування освіти, – зазначили члени батьківського комітету закладу.

До речі, нещодавно у приміщенні молодшої школи відкрили відремонтовану спортивну залу. Кошти на це були виділені з батьківського фонду.

– У відремонтованій залі моя дочка, учениця другого класу Ніка, ще з більшим задоволенням займатиметься в секції карате. Їй дуже подобається школа, вчителі, тренер. Можу сказати, що після ремонту, зала стала просто прекрасна, дітям тут буде комфортно,  – каже Людмила Чванова.

Анатолій Пустоваров висловив батьківській громадськості вдячність за активність. Він підкреслив, що тільки так – спільними зусиллями мешканців міста и влади – Запоріжжя стане комфортним містом.