Співробітники КП «ЕЛУАШ» здійснюють прибирання зупинкових комплексів, доріг та тротуарів. Також вони очищують місто від зовнішньої реклами.

Окрім цього, через дію воєнного стану запорізькі комунальники не мали можливості вчасно приступити до поточного ремонту автодоріг у зв’язку з тимчасовим призупиненням виробництва асфальтобетонних матеріалів.
Та як тільки з’явилася така можливість, поточний ремонт доріг у Запоріжжі одразу стартував. Зокрема на найбільш постраждалих ділянках автошляхів, по яким рухається велика кількість транспорту.

Так, для того, щоб не допустити подальшого руйнування дорожнього покриття і знизити загрозу аварійності, робітники підприємства проводять роботи з дрібного поточного ремонту з використанням холодного асфальтобетону на перетині вулиць Іванова та Карпенко-Карого. В подальшому планується проведення поточного дрібного ремонту доріг І категорії по всіх районах міста.

Для забезпечення утримання та належного догляду за зеленими насадженнями балансоутримувачами КРБП «Зеленбуд» та КП «Титан» виконуються відповідні роботи на закріплених територіях згідно затверджених графіків та укладених договорів. Робітники підприємств здійснюють прополювання квітників, очищення газонів від опалого листя (гілля) та випадкового сміття, виконують обрізку дерев.

____

Посилання на наш Телеграм-канал