Рятувальники ДСНС транспортували у Запоріжжя чоловіка, який отримав опіки, ліквідовуючи самотужки пожежу на відкритій території.

27 квітня, прямуючи в одне із сіл Пологівського району, Дмитро став очевидцем пожежі в полі, і не зміг пройти повз. Зважаючи на те, наскільки сильно зараз Пологівщина потерпає від навали російських окупантів, пожежа, яка ймовірно була умисним підпалом, стала останньою краплею в особистій чаші болю чоловіка. І не дивно, адже на очах Дмитра вже третій місяць розгортається вся ганебна та жахлива кривда, яку чинить «русскій мір» його малій Батьківщині.

Чоловік став самотужки підручними засобами долати полум’я, і, ймовірно за все, поблизу нього спалахнули залишки боєприпасу, що залишили по собі російські окупанти. Одразу зайнялося обличчя та одяг, і якби не вчасна допомога родича, певне ця відчайдушна історія, закінчилася б фатально. Майже добу Дмитро не мав змоги отримати кваліфіковану допомогу медиків, але силами рятувальників ДСНС його вдалося транспортувати у Запоріжжя, де наразі ним опікуються професійні лікарі.

Бажаємо Дмитру якнайшвидшого одужання, а читачів цієї історії закликаємо бути обачними, перш за все дбати про власну безпеку і правильно розцінювати сили у боротьбі з вогнем, які часто можуть бути нерівними, коли мова йде про приборкання стихії. Якщо ви побачили підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні, то в жодному разі не наближайтеся до них і повідомте екстрені служби за номерами 101 і 102. Нагадуйте дітям про елементарні правила безпеки, які допоможуть вберегти життя! – звертається до запоріжців ГУ ДСНС у Запорізькій області.

____

Посилання на наш Телеграм-канал