Тактичні навчання надзвичайників завершились романтичним освідченням

Сьогодні у Запоріжжі працівники ДСНС в Запорізькій області відпрацьовували дії під час виникнення надзвичайної ситуації разом зі співробітниками одного з відділень «Нової пошти». Під час навчань рятувальник Владислав Коренець зробив пропозицію своїй дівчині, яка працює у відділенні.

Зробити освідчення особливим запорізькому рятувальнику допомогли колеги. За легендою, у багатоповерхівці, де розташовується відділення “Нової пошти”, розпочалась пожежа. Умовно були евакуйовані співробітники пошти, а на місце прибула спецмашина рятувальників, серед яких і Владислав Коренець. IMG_6716 IMG_6784

Владислав вийшов до своєї коханої з квітами, став на коліно та освідчився коханій.

– Сьогодні найголовніший день у моєму житті, тому, що я зізнаюся тобі в коханні, моя єдина. Наші почуття, наша казка на двох – це найпрекрасніше, що сталося зі мною у житті. Я дякую тобі за все. Ти – надзвичайна, найкрасивіша і найнеповторніша дівчина. Я хочу прожити з тобою кожен момент свого життя, бо ти і є моє життя! Але окрім зізнання у своїх почуттях, я прийшов сьогодні до тебе з питанням: Іро, ти згодна стати моєю дружиною?, – запитав Владислав Коренець.

Дівчина відповіла “Так!”. Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС в Запорізькій області.IMG_6846освідчення

Читайте також: 5 науково підтверджених фактів про любов і закоханість