Гороскоп на 15-21 лютого для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Ви будете щасливі як ніколи. Навіть якщо кому-небудь спаде на думку перешкодити вам у ваших починаннях, нічого не вийде, зусилля з дискредитації вашої персони лише подвоять вашу популярність. Вам буде непросто усе встигнути, однак не приймайте рішень поспіхом, також не варто демонструвати зайву амбітність.

ТІЛЕЦЬ (21.04-21.05). Вам рекомендується виділити з усіх справ головну і з усією притаманною вам впертістю сконцентруватися на ній. Навіть найскладніше питання не встоїть під вашим натиском. Не докладаючи особливих зусиль, ви зможете стати найчарівнішим і найпривабливішим для навколишніх. Однак не варто маніпулювати людьми. Будьте добріше та дипломатичніше.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). На вас чекає вигідний підробіток. У вас з’явиться шанс блиснути своїми здатностями та добитися бажаного. Практичніше діяти старими випробуваними методами, просуватися до мети крок за кроком. У важливому для вас питанні на вас чекає справжній прорив. І все у вас вийде.

РАК (22.06-23.07). Події можуть бути непередбаченими, але ви зможете перемогти цей хаос. На роботі відмінно складаються відносини з колегами й начальством, зараз це дуже важливо для вас. Численні поїздки та переміщення загрожують стомити вас. Нагромадження домашніх справ може зажадати від вас енергійності та зібраності. Приділіть достатньо уваги близьким, не забувайте про них.

ЛЕВ (24.07-23.08). У вас майже завжди буде вибір: включатися в події або залишатися поза ними. Представте начальству ваші сміливі ідеї та розробки. Конфліктні ситуації з навколишніми ви ризикуєте спровокувати самі, постарайтеся за можливості цього не допускати, щоб потім взайве не засмучуватися. У вихідні вам потрібно розслабитися і спокійно відпочити.

ДІВА (24.08-23.09). Коли ви зосереджені на своїх особистих справах, буває дуже непросто згадати про потреби інших людей. Постарайтеся все-таки думати не тільки про себе. Усі хвилювання будуть, швидше за все, зовсім даремні, у вас усе вийде, а якщо й не впораєтеся самі, допоможуть друзі. Можливі деякі негаразди у справах через брак інформації. У вихідні не варто конфліктувати з близькими – імовірні негативні наслідки.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). На вас можуть звалитися і проблеми, і успіхи одночасно. Це зовсім вас заплутає. Життя може повертати вас до тих же справ і складнощів, які ви, видавалося, вже подолали. Не страшно, адже ви вже знаєте, як вирішувати ці завдання. Вам треба буде витримати якусь перевірку. На вихідні краще не будувати грандіозних планів.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Досить напружений і насичений різноманітними подіями період. Зате ви зможете добре заробити, поспілкуватися з потрібними людьми і вирішити багато проблем. Постарайтеся зберігати душевну рівновагу та навчатися радіти тому, що маєте. Пам’ятайте, що вам необхідна любов і підтримка близької людини. Знайдіть на неї час.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Не акцентуйте увагу на дрібницях, а зосередьтеся на найголовнішому. Ви товариські та легкі на підйом. Постарайтеся, незважаючи на оптимістичний настрій, реально оцінити свої сили та не перевантажувати себе зайвими турботами. Ваші професійні ідеї багато в чому вплинуть на майбутнє. У вихідні буде багато зустрічей із друзями та знайомими, запланованих і незапланованих.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Бажано не квапити події, інакше ви не зможете об’єктивно розрахувати свої сили. Приділить досить часу вирішенню старих проблем. Ви можете розраховувати на допомогу друзів і близьких людей. Начальство буде чіплятися до вас по дрібницях, тримайте удар спокійно, без зайвих емоцій. Після настільки бурхливого дня, вихідні здадуться вам абсолютно спокійними, ви встигнете за них зробити навіть більше, ніж могли собі уявити.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Без особливих коливань запроваджуйте в життя ваші сміливі плани. Ситуація буде сприяти прийняттю серйозних і відповідальних рішень. Прислухайтеся до порад колег, зараз важливо працювати в команді. Постарайтеся переглянути ваші відносини з близькими людьми, можливо, ви стали надто запальними або неуважними.

РИБИ (20.02-20.03). Вам доведеться вдатися до допомоги друзів і колег, спільними зусиллями вам удасться втілити в життя свої задуми. Відносини з партнерами можуть ускладнитися, причому причиною загрожує стати будь-яка дрібниця, намагайтеся не сваритися. Краще спокійно займатися своїми справами, надайте все інше волі випадку.