Гороскоп на 20-26 грудня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Ви зможете впоратися практично з будь-якою справою, якщо будете мати хоча б мінімальне уявлення про те, як це робиться. Однак ви ризикуєте піддатися приступам гніву й дратівливості. Із собою боротися важко, але пам’ятайте, що підвищена агресивність з вашої сторони може перешкодити здійсненню вами ж намічених планів. Допоможе самота, прогулянки й відпочинок.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Вам буде потрібна обережність у думках і діях. Намагайтеся тримати язика за зубами. Краще мати справу з перевіреними партнерами. Уникайте людних місць і гучних компаній. У вихідні звертайте увагу на дрібниці й деталі, вони можуть вказати вам на багато цікавого.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ви будете і працювати, і відпочивати із задоволенням. Ви відчуєте любов, радість і повноту життя. Ніщо не буде гальмувати ваше просування вперед, до наміченої мети. Прислухайтеся до себе й довіртеся своїй інтуїції, вам буде щастити, і ви зможете втілити в реальність майже все задумане.

РАК (22.06-23.07). Намічаються непогані перспективи на роботі, кар’єрний ріст і премія. Постарайтеся відновити взаємини зі старими друзями. Добре б не втручатися в чужі конфлікти, вирішити їх все одно ви не зможете. На вас чекає радісна новина. У вихідні головні турботи й основні досягнення будуть очікувати на вас саме вдома.

ЛЕВ (24.07-23.08). Ви зможете впритул зайнятися економічними питаннями та внести конструктивні перетворення у свою справу або у свій побут. Усе сприяє укладанню вигідних контрактів і початку вдалих поїздок. Ви можете стати втіленням товариськості. Але краще менше говорити, більше думати й аналізувати. Не соромтеся за нагоди коректно підкреслити вашу незамінність на роботі.

ДІВА (24.08-23.09). Наступає вдалий час для далеких поїздок і планування майбутнього відпочинку на свята. Небезпечний конфліктами час, будьте обережні, тому що не виключені різного роду втрати. У вихідні згадайте про друзів, з якими давно не зустрічалися, і постарайтеся виправити недогляд, доки вони на вас не образилися.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Імовірне далеке відрядження, цікаві нові знайомства. Постарайтеся стримувати емоції, уважно стежити за своїми словами й поведінкою співрозмовників. Можливо, у такий спосіб ви уникнете великих неприємностей. Ви можете відчути в собі сплеск ініціативності та заповзятливості. Постарайтеся піймати момент і застосувати ці якості з максимальною користю. У вихідні відпочиньте й розслабтеся.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Усе сприяє контактам, співробітництву, цікавим поїздкам. Сімейні проблеми почнуть непомітно зникати. Ваша працездатність дозволить вам показати себе з кращої сторони й буде гідно оцінена начальством. На вас чекає солідний прибуток. Більше часу приділяйте особистому життю, у цій сфері саме зараз відбуваються важливі зміни.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Від того, як ви сплануєте тиждень, залежить, чи встигнете ви завершити важливі справи. Часу на сумніви й розгойдування нема, дійте. Вам необхідно здраво підійти до вирішення проблем, постарайтеся закритися від емоцій – у цей момент вони будуть тільки заважати. Направте свою енергію на вирішення найактуальнішого в цей момент питання.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Ви занадто багато на себе звалили, грандіозні плани важко здійснити, може бути, краще їх скоротити, об’єктивно оцінивши свої сили. Імовірні відрядження, які дозволять вам відволіктися від деяких проблем. Ваші дотепні, але не занадто коректні висловлення можуть спровокувати конфліктну ситуацію, тому стежте за своєю мовою. У вихідні, вирішуючи важливі питання, прислухайтеся до порад близьких, і не відкидайте їхню допомогу.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Скористайтеся допомогою й порадами друзів і колег. Не варто захоплюватися розгадуванням чужих секретів, це може спровокувати плітки і інтриги навколо вас. Постарайтеся не смикатися й не метушитися по дрібницях, інакше недовго зробити помилку в серйозній справі. У вас вийде зруйнувати старе, звільнивши місце для створення нового. Для комфортного спілкування з навколишніми у вихідні вам знадобиться неабияка доля поблажливості.

РИБИ (20.02-20.03). Вам доведеться добре потрудитися, виконуючи поставлені вами же перед собою завдання. Зате з’являться відмінні перспективи, які дозволять добитися прихильності начальства. Вам доведеться багато часу приділити роботі, що нагромадилася, і ви можете багато чого встигнути завершити.