Дітям та їх родинам подарунки вручили депутати від Партії “Єднання” 

У Запоріжжі 19 грудня відбулося нагородження призерів Всеукраїнського конкурсу дітей з інвалідністю  “Я дитина! Я Малюю!”.    У центрі «EDISON SPACE» на честь Дня св. Миколая зібрались діти, їх родини, організатори конкурсу та меценати.

Подарунки переможцям у номінації гран-прі підготували депутати від Партії Володимира Буряка “Єднання” Геннадій Наумов, Сергій Ільченко, Ігор Бурчак, Олександр Оніщенко та Кирило Єрмоленко. Важливо, що при виборі подарунків були враховані потреби сімей, де ростуть непрості, але дуже талановиті діти.

под

“Не талановитих дітей не буває! І учасники конкурсу це підтвердили своїми роботами! Добре, що подібні конкурси проходять у нашому місті! Вони мотивують та допомагають малечі розвивати свої творчі здібності”, – вважає Геннадій Наумов.

пода

“З колегами по Партії Володимира Буряка “Єднання” виконуємо бажання дітей та даруємо святковий настрій. Вчиться у дітей вірити в дива! Бажаю всім тепла та чудового настрою!”, – розповів Олександр Оніщенко.
подар подарк
“Це світле свято – День Святого Миколая – посприяло створенню теплої сімейної атмосфери та безмежної дитячого радості в очах усіх присутніх. Даруйте тепло та любов дітям, вони потребують нашої підтримки та уваги. Продовжуємо розпочате!”, – наголошує Ігор Бурчак.
подарки подаркии
“Конкурс проводиться за ініціативою Благодійного фонду “Допомога справою” та має на меті підтримати дітей з особливими потребами, заохотити до розвитку їх творчого потенціалу, підвищити дитячу самооцінку. Разом з депутатами від Партії Володимира Буряка «Єднання» привітали учасників конкурсу і вручили подарунки переможцям. Нехай Святий Миколай принесе в домівки цих чудових діточок тепло, злагоду і посмішки. Зі святом усіх. Робіть добрі справи, даруйте радість!”, – каже Кирило Єрмоленко.
п
Захід проводився з урахуванням усіх вимог до запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19