Гороскоп на 27 грудня -2 січня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Ви будете схильні до творчого підходу при розв’язанні будь-якої проблеми. Дивіться, як би це не стало проблемою саме по собі. У шляхетному пориві зробити життя прекраснішим ви можете забути про повсякденну рутину та невідкладні справи. Друзі або кохана людина можуть у чомусь підвести вас, але не варто на них гніватися, бувають усілякі обставини.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Намагайтеся бути м’якше й гнучкіше, а рішучість і твердість залиште для інших часів. Постарайтеся уникати конфліктів і непорозумінь. Невдачі в яких-небудь починаннях будуть свідчити про те, що від цих проєктів краще відмовитися, наполягати сенсу немає. У вихідні робіть усе неквапливо та нікуди не поспішайте.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Удалий час для рішучих дій, які змінять устояний порядок і дозволять вам досягти важливої мети. Щирість, доброта й щедрість принесуть несподіваний успіх. На вас чекають романтичні побачення, цікаві зустрічі та поїздки. Ваші бажання здійсняться, навіть якщо вони досить фантастичні. У вихідні що б не трапилося, шукайте в цьому позитив, він там точно є.

РАК (22.06-23.07). Вистачить літати в хмарах, мріючи про незбутнє, краще спустіться на землю й знайдіть радість тут. Ви можете добитися багато чого в професійній сфері. Не забувайте про дані обіцянки. З’явиться можливість позбутися проблем за допомогою нової інформації. У вихідні компроміс з вашої сторони може обмежити вашу волю.

ЛЕВ (24.07-23.08). Початок тижня пройде в розміряній спокійній обстановці, що дозволить завершити хоча б ті справи, які не терплять зволікання. Потім події почнуть набирати швидкість і зажадають сил. Для вас можуть з’явиться блискучі перспективи і у справах, і в особистому житті. Підвищене навантаження здасться вам непосильним, але скоро ви відчуєте, як відкриється другий подих. У вихідні ви познайомитеся з новими людьми.

ДІВА (24.08-23.09). Час ретельно проаналізувати свої дії й зробити відповідні висновки, для цього вам знадобиться зібраність і цілеспрямованість. Якщо ви в такий спосіб мобілізуєте себе, то обставини на роботі складуться сприятливо для підйому кар’єрними сходами. Вам нарешті вдасться сполучити здійснення ваших духовних і матеріальних бажань.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Бажано дотримуватися певної послідовності у справах, інакше може початися хаос. Якщо до вас дійде неприємна плітка, ігноруйте її й того, хто її приніс, не виключене, що вас намагаються посварити з близькою людиною. У вихідні не відмовляйтеся від запрошення на вечірку, вам давно настав час розслабитися й поспілкуватися з друзями.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Дуже багато чого буде залежати від ваших рішень і ініціативи. Тож не бійтеся її проявляти, щось міняти й домагатися того, що для вас дійсно важливо. Ваша кар’єра йде в гору, ваш авторитет росте, вам запропонують зайняти керівний пост. У вихідні направте свою енергію на особисте життя.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Вам необхідно здраво підійти до вирішення будь-якої ситуації, у цей момент емоції будуть тільки заважати вам. Плани на роботі можуть мінятися з точністю до навпаки, тільки не панікуйте. Адже ви блискуче впораєтеся і з тими завданнями, які виникнуть раптово. Тільки постарайтеся не перестаратися з вихованням дітей.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Ви енергійні та повні рішучості довести почату справу до кінця. Загадайте бажання, і, якщо воно щире, то неодмінно збудеться. Наступає сприятливий час для змін, якщо ви їх не боїтеся. Можуть відкритися нові можливості, використовуйте цей момент для корисних знайомств. У вихідні можливі сприятливі зміни в долі. Проявіть активність і доброзичливість. Вас можуть спантеличити сімейні проблеми, але чим менше ви метушитеся, тим більше часу залишиться для відпочинку.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Бажано поменше балакати і більше робити, у вас з’явиться можливість довести свою роботу до досконалості. Будьте обережні з ниткою відносин із близькими людьми, вона може легко порватися через найдрібніше непорозуміння або різке слово. У вихідні не забудьте про відпочинок, хоч трохи відволічіться від проблем.

РИБИ (20.02-20.03). Напружена робота загрожує послабити ваші сили, але фінансові перспективи стануть для вас яснішими й приємнішими, що окупить усі вкладення. Однак до вихідних варто знизити темп і викроїти час для відпочинку. Приховані проблеми в особистому житті стануть очевидними, і ви зможете щось змінити. Саме час зробити те, що ви давно собі обіцяли.