Гороскоп на 13-19 листопада для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Сприятливий період для рішучих дій і прямолінійних заяв. Ви можете налагодити взаємини з колегами й начальством, привести до ладу документацію. Усі двері будуть відчинені для здійснення ваших планів. Вихідні можуть виявитися для вас складними, коли, погнавшись за вигідною особистою або діловою пропозицією, ви ризикуєте потрапити до пастки.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Постарайтеся завершити справи, які ви настільки довго відкладали в найдальший ящик. Ще кілька днів зволікання, і вам уже не вдасться вирішити ці питання самостійно, доведеться просити допомоги. Робота загрожує займати багато часу, однак не принести великого доходу. Але своєю енергійністю і активністю ви зможете зміцнити свої позиції.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Досить бажано стримувати негативні емоції, тим паче, що насправді ситуація міняється на вашу користь, і ви дуже скоро одержите бажане, навіть якщо вже не вірите й готові здатися. Якщо ваша душа попросить спокою і самітності, влаштуйте собі перепочинок, це сприятливо відіб’ється на вашому здоров’ї. Більше відпочивайте, гуляйте і мрійте.

РАК (22.06-23.07). Наступає досить активний, сповнений подій тиждень. Можливі поїздки, контакти з партнерами й обговорення нових проєктів. Ваші задуми вдало реалізуються, але все-таки можна чекати бурхливого зіткнення ваших інтересів з інтересами навколишніх. Однак мир буде відновлений. У вихідні вашу душу зігріє турбота коханої людини й зустрічі з друзями, які вас порадують.

ЛЕВ (24.07-23.08). Перед вами можуть відкритися нові кар’єрні обрії. Справи на роботі йдуть благополучно й не дуже турбують вас. Але не варто зупинятися на досягнутому, саме час намітити проєкти на майбутнє. Родичам знадобиться ваша підтримка й допомога. Приділіть більше уваги і своїм дітям. Однак постарайтеся розповідати про себе якнайменше, у тому числі друзям і родині.

ДІВА (24.08-23.09). Потрібно проаналізувати ситуацію. Якщо вас щось не влаштовує на роботі або в особистому житті, зрозумійте, як це змінити. Не потрібно загострювати взаємини, але й мовчазно терпіти теж не варто. Вам доведеться взяти відповідальність не тільки за свої дії та вчинки, але й за справи інших людей. Бажано відгородити себе від непотрібних зустрічей.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Успіх буде залежати від вашого вміння швидко навчатися й застосовувати отримані знання на практиці. Начальство допоможе вам у досягненні поставленої мети, але вона повинна бути реальною. Ви станете більш чутливими до думок навколишніх. Будьте обережні при спілкуванні з колегами, не розповідайте їм особисті таємниці. Не чіпляйтеся за своє минуле, краще шукайте нове застосування своїм талантам.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Навколишні будуть прислухатися до вашої думки, не упустіть можливість вплинути на ситуацію й дістати солідний прибуток. Використовуйте тільки перевірені методи, нововведення почекають. Буде не зайвим додержуватися порад близьких людей, вони бажають вам добра. Не соромтеся звертатися до них по допомогу.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ваші плани поступово починають реалізовуватися. Своєю енергійністю й активністю Ви зможете зміцнити свої позиції. Це буде активний період, який принесе прибуток, але загрожує емоційно вимотати вас, тому вихідні краще провести в комфортній обстановці з приємними для вас людьми. Не забувайте про дім і родину.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Імовірні корисні нові знайомства. Розумна порада, непомітно підказана начальству, може сприятливо відбитися на вашій кар’єрі. Постарайтеся уникати критики колег, вона може бути хоч і слушною, але досить недоречною. Можливе просування вгору соціальними сходами, якщо ви не станете зупинятися на досягнутому.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Вам загрожує розчарування. Можливо, ви довідаєтеся про інтриги колег або про зраду чоловіка. Не зневіряйтеся. Ви подолаєте всі перешкоди. І вийдете на новий рівень. Краще зайнятися дрібними справами, насамперед – паперовими. У вихідні найкращим способом відпочити буде демонстративне байдикування.

РИБИ (20.02-20.03). Наступає сприятливий час для кар’єрних досягнень, але для цього вам доведеться підвищити свій професійний рівень. Виявіть рішучість і активність, а якщо виникнуть якісь неточності, то найближче майбутнє розставить все по своїх місцях. Не відмовляйтеся від грошової допомоги, якщо її запропонує близька людина. У вихідні можна й попрацювати, якщо це буде добре оплачено.