1 червня піротехніки ДСНС знищили 3 реактивні снаряди калібру 220 мм від систем залпового вогню «Ураган», один артилерійський снаряд калібру 152 мм та одну мінометну міну калібру 82 мм, які були виявлені у населених пунктах Запорізького району. Всі виявлені вибухонебезпечні предмети знищені на місці виявлення відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням правил безпеки. Від ГУ ДСНС залучалося 5 одиниць техніки та 13 чоловік особового складу.

Впродовж доби внаслідок артилерійських обстрілів російськими окупантами виникло 3 пожежі. Так у м. Василівка горіла адміністративна будівля на загальній площі 600 кв.м. Крім цього, рятувальники ліквідували загоряння в приміщенні одного з приватних підприємств в Оріхові та двох квартир в смт Комишуваха. Від ГУ ДСНС для ліквідації наслідків залучалося 6 одиниць техніки та 21 рятувальник.

Для забезпечення побутових потреб населення співробітники ДСНС здійснили підвіз 10 тонн технічної води у Гуляйполі. Від ГУ ДСНС залучалася 1 одиниця техніки, 5 рятувальників.

____

Посилання на наш Телеграм-канал