Трагедія на воді: за добу на водоймах Запорізької області потонули двоє неповнолітніх.

16 травня о 14:20 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, про подію яка сталася поблизу острова Байда у Хортицькому районі Запоріжжя. За попередніми даними, неповнолітні під час стрибків у воду помітили, що один з товаришів зник з поверхні води. Рятувальники Запорізької міської рятувально-водолазної служби під час проведення пошуково-рятувальних робіт вилучили з води тіло мешканця Запоріжжя 2009 року народження. Підрозділи ДСНС не залучалися.

Пізніше о 20:23 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про ще одну подію на воді, яка сталася в районі Старої пристані в акваторії Каховського водосховища в місті Кам’янка-Дніпровська. Співробітники ДСНС на рятувальному човні на відстані 4 метрів від берега вилучили з води тіло неповнолітнього 2008 року народження, який зник під час купання. Загиблий мешкав в селі Велика Знам’янка. Від ГУ ДСНС залучалася 1 одиниця техніки та 6 чоловік особового складу.

ДСНС звертається до громадян з наполегливим закликом утриматися від купання до початку літнього сезону, особливо – у невстановлених для цього місцях. Для незвичного до активних водних процедур організму холодна вода може стати серйозним випробуванням. Якщо ви страждаєте від захворювань серцево-судинної системи, різкий перепад температури може негативно позначитися на вашому самопочутті, слід поступово привчати тіло до холодної води. У жодному випадку не стрибати у воду з розбігу! Небезпека несанкціонованих для купання місць полягає у високому ризику травмувань.Будьте обачні та відповідальні, слідкуйте за дозвіллям дітей і виконуйте елементарні правила безпеки життєдіяльності, аби запобігти трагедії!

____

Посилання на наш Телеграм-канал