У червні на перехресті проспектів Соборного та Металургів перекриють рух громадського транспорту

У Запоріжжі в червні заплановано капітальний ремонт зливової каналізації на перехресті проспектів Соборного та Металургів, через що буде змінено рух громадського транспорту.

Як повідомляє сайт мерії Запоріжжя, зупинку «Пр. Металургів», яка знаходиться біля будинку 222 по пр. Соборному, буде перенесено до будинку 218. Для тролейбусів маршрутів №3, 8, 11, 17 буде організована зупинка «На вимогу» біля будинку 13 по вул. Незалежної України.

Тролейбусні маршрути

Тролейбуси №3, 8, 11, 17 від перетину пр. Соборного та пр. Металургів у напрямку пл. Запорізької будуть рухатись по пр. Металургів (посадка/висадка пасажирів на зупинках «Пр. Металургів, «БК ЗАлК»), вул. Незалежної України (зупинка «На вимогу»), вул. Портовій (зупинка «Річковий порт») і далі за своїми маршрутами. Тролейбусний маршрут №9 буде тимчасово закрито.

Автобусні маршрути

Автобуси № 29, 38, 58 рухатимуться від пр. Металургів (зупинка «БК ЗАлК») через вул. Рекордну, вул. Портову (зупинка «Річковий порт»), пр. Соборний (зупинки: «Пл. Запорізька», «КЗ ім. Глінки») і далі за своїми напрямками.

Маршрути № 14, 26, 45, 54, 62, 63а, 73, 83, 90 від пр. Металургів (зупинка «БК ЗАлК») здійснюватимуть об’їзд через вул. Рекордну, вул. Добролюбова, пр. Соборний і далі за своїми напрямками.

Для маршрута №4 буде організований рух від пр. Металургів (зупинка «Пр. Металургів») через вул. Рекордну, вул. Добролюбова, пр. Соборний, пр. Металургів і далі за своїм напрямком.

Маршрути № 10, 30, 36, 91, 96 від пр. Металургів (зупинка «БК ЗАлК») рухатимуться через вул. Рекордну, вул. Верхню, пр. Соборний, пр. Металургів (зупинка «Пр. Металургів») і далі за своїми напрямками.

Маршрут №16 курсуватиме до зупинки «БК ЗАлК».