Перший літак з Запоріжжя до Барселони відправився з повним завантаженням

25 травня з запорізького аеропорту почали здійснювати регулярні рейси до Барселони. На борту першого літака до Іспанії було 186 пасажирів, повідомляє КП «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» на своїй сторінці в Фейсбуці.

Як писав сайт «Запорозька Січ», авіаперевізник SkyUp Airlines буде здійснювати рейси «Запоріжжя – Барселона» щосереди та щосуботи літаками типу «Boeing» місткістю 189 та 149 пасажирів. Вильоти з Запоріжжя – о 16.10.

Нагадаємо, в Запоріжжі планують відкривати нові авіарейси. Наразі аеропорт «Запоріжжя» та SkyUp Airlines зацікавлені у поглибленні співпраці та розглядають варіанти нових рейсів.

Зазначимо, що в аеропорту «Запоріжжя» останнім часом збільшується кількість авіарейсів. З кожним місяцем показники пасажирообороту аеропорту також  зростають.

Дуже популярним серед запоріжців став рейс до Варшави, завдяки якому мандрівники користуються «стиковими» рейсами.

У запорізького аеропорту вже є пропозиції щодо відкриття додаткових напрямків та рейсів від низки авіакомпаній після введення в експлуатацію нового пасажирського терміналу. Це Західна Європа, Азія, Близький Схід.

Будівництво нового сучасного терміналу планується завершити наприкінці року. Це дозволить збільшити кількість пасажирів і якість їх обслуговування . Якщо пропускна здатність діючого терміналу розрахована на 120 осіб на годину, то нового – на 400 осіб, з можливістю збільшення до 500.

У перспективі новий термінал зможе обслуговувати до мільйона пасажирів на рік.