Запоріжжя буде використовувати французький досвід у реалізації міських проектів

Міський голова Володимир Буряк зустрівся з делегацією французької інжинірингової компанії BETEN Ingenierie та підписав Меморандум про співпрацю.

– За останні 10-20 років у Запоріжжі підписували багато меморандумів. Для мене головне, щоб сьогоднішній документ не залишився просто на папері, як багато попередніх. Пропоную відразу ж створити невелику робочу групу, яка спільно розгляне пріоритетні для міста питання. Для нас це поводження з твердими побутовими відходами, водними ресурсами, енергозбереження. Це ті питання, які знаходяться у сфері ваших інтересів, – сказав Володимир Буряк.

Президент компанії BETEN Ingenierie Жан Рош зазначив, що вони планують обговорити співпрацю за низкою напрямків та готові надати допомогу у підготовці передпроектної документації для конкретних проектів. Одну третину витрат при цьому має взяти на себе Запоріжжя, дві третини – французькі партнери. Вже наступним етапом має стати розробка проекту та пошук коштів для його реалізації. Компанія також готова надати допомогу у цих питаннях, у тому числі й для залучення грантових, кредитних коштів, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Нагадаємо, Запоріжжя підписало Меморандум з Міжнародною фінансовою корпорацією.

Читайте також: Запорізькі та данські експерти займаються проектом з переробки мулових відкладень.