Планується провести реконструкцію центрального парку культури та відпочинку «Дубовий гай», а також площі Фестивальної та Запорізької

Сьогодні під час засідання виконкому Запорізької міськради була затверджена проектна документація першої черги робіт реконструкції парку «Дубовий гай».

– Перша черга стосується так званої історичної частини парку. Планується також замінити та прокласти необхідні інженерні мережі по всьому парку. Зрозуміло, що проект масштабний. Ми не зможемо його реалізувати за два-три роки. Строки початку та виконання робіт залежатимуть від можливостей бюджету, – зазначив міський голова Володимир Буряк.

рдг

Проектна вартість першої черги робіт складає 381 мільйон гривень.

Незабаром у Запоріжжі має розпочатися реконструкція площі Фестивальної, яка також розбита на декілька етапів. У цьому році планується також почати роботи на площі Запорізькій. Наразі завершується коригування проектної документації, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Нагадаємо, в Олександрівськомму районі проведуть реконструкцію улюбленого місця відпочинку багатьох запоріжців, відомого як сквер Піонерів.

Читайте також: У Запоріжжі завершується реконструкція проспекту Маяковського.