Для українських старшокласників запустять безкоштовні онлайн-уроки з основних предметів

Через загрозу коронавірусу школи України позакривали на карантин. Дітей, які опинились на вимушених канікулах, навчають дистанційно, а деяким просто дають домашні завдання.

А відсьогодні українські школярі також зможуть переглядати безкоштовні онлайн-уроки та відео-курси з основних предметів, за якими складають зовнішнє незалежне тестування. Щоденну безкоштовну трансляцію організували ТРК Рада та міністерство освіти України. Про це повідомляється на сторінці Верховної ради України в Фейсбуці.

Трансляція проходитиме на YouTube-каналах ТРК Рада та міністерства освіти. Ініціатива розрахована більше на старшокласників, які цього року здаватимуть ЗНО, тож вибір дисциплін відповідний. Це українська мова та література, англійська мова, математика та біологія. Переглянути уроки можна за посиланнями:

Канал Міносвіти: https://bit.ly/2TVIujS.

Канал Рада: https://bit.ly/3b54nCZ.

Нагадаємо, у Запоріжжі активно готуються до можливого поширення коронавірусу – місто пішло на карантин, для лікувальних закладів закуповують додаткове обладнання та засоби захисту і дезінфекції, транспорт обробляють дезрозчинами.

Читайте також: Володимир Буряк звернувся до запоріжців – відео