Мер Запоріжжя попередив підприємців про відповідальність за порушення карантину

Міський голова на своїй сторінці в “Фейсбуці” розповів, що майже всі в Запоріжжі ставляться з розумінням до необхідності обмежень на час загрози коронавірусу. Однак, з вимушеними заходами не погодились деякі підприємці, які вимагають відкрити торгівлю на ринках міста. Володимир Буряк вкотре нагадав, що загроза коронавірусу – це не жарти, а одна з найнебезпечніших за 100 років пандемій. Термінові заходи, прийняті урядом України та місцевою владою, покликані, в першу чергу, зберегти життя та здоров’я людей.

Володимир Буряк звернувся до правоохоронців, щоб вони терміново почали забезпечувати дотримання карантину в місті. Також в Запоріжжі працюють мобільні групи, які перевіряють усі об’єкти які мали закритися. Власників спочатку попереджають про відповідальність, але злісних порушників очікує реальне покарання.

Нагадаємо, в Запоріжжі введений карантин через загрозу коронавірусу. Мають бути закриті всі об’єкти, окрім продуктових магазинів, аптек. У лікарнях закуповують додаткове медобладнання, маски, дезінфекційні розчини.

Читайте також: Володимир Буряк звернувся до запоріжців – відео