27 квітня з 9 до 15 години в місті відбудеться марафон з бігу

У Запоріжжі вперше відбудеться марафон «Нова Пошта Гран-прі». Цьогорічні спортивні змагання стартують саме в Запоріжжі, а потім пройдуть ще в семи містах України.

Головні локації марафону будуть розташовані на бульварі Шевченка. Там також будуть стартувати та фінішувати учасники.

Взяти участь у змаганнях зможуть як професійні спортсмени, так і любителі, а також будуть проводитися забіги для дітей.

Для підготовлених запоріжців передбачені дистанції 42 і 21 км. Переможцям у цих забігах організатори обіцяють пам’ятні медалі.  В марафоні також будуть дистанції в 10 та 5 км, «Мій перший кілометр» – для початківців і 500 м, 100 м – для дітей. Переможців визначать не тільки в абсолюті, але й у вікових категоріях. Їх нагородять цінними та грошовими призами.

Планується, що участь у марафоні візьмуть близько 2 тис. бігунів і ще кілька тисяч глядачів. Захід  відбудеться за підтримки міської влади.

-Ми детально опрацювали маршрут для марафону. Цього року він не буде витісняти і паралізувати транспортний рух міста. Захід буде проходити в центрі міста, без перекриття мостів, переїздів і центральних вулиць. Це територія від проспекту Металургів до вулиці Гагаріна і бульвар Шевченка, – зазначив заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров.

У рамках марафону також відбуватиметься розважальна програма GALUSHKA PARTY.

Безкоштовно взяти участь у марафоні зможуть учасники бойових дій, люди вікової категорії 60+, люди з особливими потребами, діти та учасники забігу на 1 км, повідомляє сайт мерії.

Нагадаємо, під час проведення марафона в Запоріжжі будуть перекриті де-які вулиці.