У місті продовжують боротьбу з головною алергічною рослиною – амброзією

Сьогодні ранок співробітників Дніпровської райадміністрації почався незвично – вони разом із представниками інспекції з благоустрою виривали амброзію. На клумбах, газонах та прилеглій території будівлі районної адміністрації вони повністю знищили карантинні рослини.

Screenshot_287

Зупинятися на цьому запоріжці не збираються та передали естафету головам інших районів, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Screenshot_290

-Хочу закликати всіх небайдужих містян, а також керівників підприємств та організацій – приєднуйтесь. А також хочу розпочати флешмоб боротьби з амброзією і першу естафету передаю головам районних адміністрацій, а саме: Хортицька РА  – Олександр Пшеничний, Заводська РА – Андрій Баєв та Олександрівська РА – Валерій Мостовий. Чекаємо ваших відеозвітів, – зазначив начальник інспекції з благоустрою Запорізької міської ради Віталій Змієнко.

Нагадаємо, з 2016 року в Запоріжжі реалізується Програма боротьби з карантинними рослинами. Для знищення бур’янів застосовують три методи: механічний покіс, хімічну обробку та фітоценотичний. Роботи ведуться в усіх районах міста, парках та скверах. Велика увага приділяється територіям навчальних закладів та лікарень.

Screenshot_289

Восени планують застосувати фітоценотичний метод. Ділянки засіють багаторічними травами, які не дадуть рости карантинним рослинам.

Screenshot_288

Вже зараз спеціалісти фіксують значне зменшення пилку амброзії в атмосферному повітрі Запоріжжя та кількість хворих на алергію.

Читайте також: Як змінився рух транспорту на перехресті двох проспектів.