Восени розпочне працювати сімейна амбулаторія в Південному мікрорайоні

У медичному закладі зможуть лікуватися практично половина мешканців району. Там працюватимуть 14 сімейних лікарів та 7 медичних сестер. Амбулаторія розташована на першому поверсі житлового будинку № 20-а по вулиці Новокузнецькій.

Підрядники обіцяють завершити ремонтні роботи за місяць. Про це вони повідомили заступника міського голови Анатолія Пустоварова під час виїзної наради на об’єкті. Після чого буде завезено все необхідне обладнання, яке вже закуплене.

ам

Після завершення внутрішніх ремонтних робіт підрядники наведуть лад на прилеглій території, а також обладнають зручний ганок із пандусом та встановлять освітлення.

ам1

Нагадаємо, будівництво цієї амбулаторії розпочалося в 2016 році, але через неякісну роботу підрядної організації, його довелося призупинити. Роботи були відновлені в цьому році. На їх проведення з міського бюджету виділили 1,5 млн грн.

Слід зазначити, що за останні три роки медична галузь нашого міста помітно змінилася. В усіх районах міста відкриваються нові сімейні амбулаторії, закуповується сучасне медичне обладнання та санітарний транспорт, підвищується зарплатня медпрацівників. І все це робиться за кошти міського бюджету.

У Комунарському районі завершуються ремонтні роботи в дитячій амбулаторії №10.  Незабаром також відкриється оновлена сімейна амбулаторія в Шевченківському районі. В  Хортицькому районі занедбану будівлю також перетворюють на сучасну амбулаторію.

Читайте також: Куди витратили гроші, зібрані для запоріжанки, яку підпалив коханий.