У Запоріжжі хочуть провести термомодернізацію 60 навчальних та медичних закладів і придбати тисячу сучасних металевих контейнерів для сміття

Для реалізації цих проектів планується залучити кошти Європейського інвестиційного банку. Сума позики складе понад 15,3 мільйони євро.

с41

– Кредит на досить вигідних умовах. Зрозуміло, що більшість коштів місто отримає вже наступного року. Однак якщо всі питання будуть вирішені, то першу частину грошей отримаємо вже цього року. Трохи більше 300 тисяч євро. Це дозволить розпочати реалізацію програми вже у 2019 році, – сказав Володимир Буряк.

На сьогоднішній сесії депутати повинні прийняття рішення про здійснення місцевого запозичення для реалізації цих проектів.

Ще одне важливе питання сесії – придбання ангіографа для одного з медичних закладів Запоріжжя.

Як писав сайт «Запорозька Січ», планувалося, що гроші на придбання ангіографу виділять з міського та обласного бюджетів. Однак депутати обласної ради прийняли рішення перерозподілити свою частину суми на інші цілі. Мер доручив віднайти кошти для придбання ангіографа до травневої сесії та підготувати відповідний проект рішення.

Сьогодні у програмі охорони здоров’я передбачене виділення 22,5 млн грн. на купівлю ангіографа, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

– Таке обладнання нам необхідне для покращення медичного обслуговування запоріжців. Зможемо його використовувати на базі одного з медичних закладів Запоріжжя, – підкреслив Володимир Буряк.

Читайте також: Ключові питання сесії Запорізької міськради.