Депутати зібралися на 40-у сесію міськради

Сьогодні депутати розглянуть  важливі питання, які стосуються запорізького аеропорту, житлово-комунального господарства, медицини, підтримки обдарованої молоді та ін.

Міський голова Володимир Буряк запропонував депутатам підтримати рішення про участь аеропорту «Запоріжжя» у міжнародному проекті-дослідженні, яке фінансуватиметься за кошти Глобального інфраструктурного фонду.

– Вважаю, що рішення необхідно прийняти. У перспективі це дозволить отримати можливість залучати інвестиційні кошти для розвитку запорізького аеропорту, – підкреслив Володимир Буряк.

Мер також зазначив, що будівництво нового терміналу в запорізькому аеропорту виконується за графіком. З Запоріжжя здійснюються регулярні авіарейси до Барселони, а також співпрацею з нашим містом зацікавлена відомої авіакомпанії SkyUp Airlines, яка планує відкривати нові рейси.

Серед важливих питань сесії  – надання дозволу на лізінг для придбання техніки КП «Водоканал» та концерну «Міські тепелові мережі» для придбання нової техніки.

-Техніка необхідна підприємствам у тому числі й для ліквідації аварійних ситуацій, виконання робіт. Набагато ефективніше, коли таку роботу виконують комунальники власними силами, не залучаючи техніку підрядників, – сказав Володимир Буряк.

Нагадаємо, депутати також проголосують за призначення стипендій запоріжцям, які будуть готуватися до літніх Олімпійських ігор в Токіо.