Міжнародний екологічний форум проходить в Запоріжжі втретє

Цього року він став ще масштабнішим. У форумі приймають участь понад 120 провідних експертів у сфері екології України та зарубіжжя. Серед гостей – представники міжнародних організацій з Канади, Німеччини, Польщі та Чехії.

У відкритті Еко Форуму взяв участь міський голова Володимир Буряк.

еф

– З кожним роком інтерес до проведення у Запоріжжі Еко Форуму зростає. Це підтверджує, що свого часу було прийняте правильне рішення про його організацію. Серед учасників представники не лише України, а й інших країн. На форумі є чому повчитися, представлені сучасні технічні розробки. Головне, щоб він був не звичайною виставкою, а давав реальний результат у вигляді залучення сучасних технологій, налагодження співробітництва між науковцями, підприємцями, владою, – зазначив Володимир Буряк.

До речі, саме з ініціативи Володимира Буряка в Запоріжжі почали проведення Еко Форуму в 2017 році.

Тематично Еко Форум розбитий на три блоки – екологія та бізнес, екологія та місто, екологія та громадяни. А за спеціалізацією – на 20 тематичних потоків. Заплановано понад 130 виступів експертів у рамках «круглих столів».

еф2

На Еко Форумі представлені різноманітні локації: озеленення міста, екологічний моніторинг, боротьба з карантинними рослинами, зона майстер-класів з еко-продуктами, дитяча локація, еко-туризм, експозиція малих та середніх підприємств та інші. Цікаво буде і дорослим, і дітям.

Юних запоріжців не залишить байдужими вулична локація, де показуватимуть цікаві наукові шоу. Екологічна освіта дітей – також серед важливих напрямків Еко Форуму. Зокрема буде підписано Меморандум, який дасть старт пілотному проекту роздільного збору сміття в гімназії №31.

Еко Форум триватиме в виставковому центрі «Козак-Палац» впродовж 3 днів, с 29 по 31 травня.

З програмою Еко Форуму можна ознайомитися тут.