Троє чоловіків опинились у холодній річці

Подія трапилась у Дніпровському районі. Троє чоловіків плавали у човні навпроти яхт-клубу. Судно перекинулось, і пасажири опинились у холодних водах Дніпра за 200 метрів від берега. Зважаючи на те, що була вже темна доба, дмухав сильний вітер і на річці з’явились хвилі, чоловіки зрозуміли, що побачать та почують їх не скоро. Тож один з них вирішив плисти до берега сам, а інші залишились чекати допомоги біля човна.

На щастя, крики про допомогу почули мешканці приватного сектора. Вони викликали екстрені служби та на власному човні вирушили на пошуки постраждалих. За 100 метрів від берега побачили чоловіка. Його витягли з води та відправили грітися до будинку. До приїзду швидкої чоловік встиг зігрітися та почувався нормально. Від госпіталізації чоловік відмовився.

На допомогу ще двом пасажирам човна, що перекинувся, вирушили рятувальники. Щоб швидше знайти човен, встановили освітлювальну матчу. Чоловіків відшукали. Вони отримали сильне переохолодження. Спочатку їх зігріли ковдрами, а потім “швидкою” доправили у міську лікарню №9. Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС в Запорізькій області.

Читайте також: У Запоріжжі двоє людей отруїлись грибами