21 червня піротехніки ДСНС виявили 13 одиниць касетно кумулятивно-осколкових елементів та 2 реактивні снаряди від реактивної системи залпового вогню «Ураган» у декількох населених пунктах Запорізького району.

Всі виявлені вибухонебезпечні предмети знищені на місці виявлення відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням правил безпеки.

Від ГУ ДСНС залучалось 3 одиниці техніки та 14 чоловік особового складу.

Впродовж доби внаслідок артилерійських обстрілів російськими окупантами сталося 9 пожеж у Пологівському районі.

В Оріхові горіло перекриття цеху по виготовленню хліба на загальній площі 180 кв. м, на приватному подвір’ї теплиця з відходами насіння на загальній площі 200 кв.м, сміття на відкритій території на загальній площі 30 кв. м.

У Гуляйполі горіли дахи двох будинків на загальній площі 150 кв. м, житловий будинок на площі 100 кв.м, горіла господарча споруда на площі 40 кв.м, два житлових будинки на загальній площі 140 кв.м.

Для забезпечення побутових потреб населення співробітники ДСНС здійснили підвіз 10 тонн технічної води для мешканців міста Гуляйполе.

Всього від ГУ ДСНС України для ліквідації наслідків залучалося 16 одиниць техніки та 85 чоловік особового складу.

Підрозділи ДСНС перебувають в підвищеній готовності і на територіях, де тривають бої, після закінчення артобстрілів залучаються до ліквідації наслідків надзвичайних подій.

____

Посилання на наш Телеграм-канал