Упродовж минулого тижня мобільні групи поліції з протидії домашньому насильству відреагували на понад півсотні викликів.

За результатом проведених перевірок, половина з фактів домашнього насильства були підтверджені, відносно 21 правопорушника складені адміністративні матеріали за ст. 173-2 КУпАП. З метою негайного припинення фактів домашнього насильства та недопущення його в майбутньому, поліцейські склали майже 30 термінових заборонних приписів стосовно кривдників.

За минулий тиждень співробітники сектору протидії домашньому насильству Запорізького районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області здійснили реагування на 57 повідомлень про насильство у сім’ї. За кожним фактом поліцейські здійснили ретельні перевірки, за результатами яких відносно 25 правопорушників складенні адміністративні матеріали за статтею 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Так, 18 червня близько 22-ї години працівники мобільної групи з реагування на факти домашнього насильства отримали повідомлення, що в одному з приватних будинків Шевченківського району чоловік в стані алкогольного сп’яніння б’є свою співмешканку.

На місці події правоохоронці встановили, що насильницькі дії фізичного та психологічного характеру відносно своєї співмешканки та її 12-річної доньки чинив 30-річний місцевий житель.

Працівники поліції негайно припинили протиправні дії кривдника. Після чого відносно порушника складено адміністративний матеріал за ст. 173-2 КУпАП, а також винесено терміновий заборонний припис.

Поліцейські закликають не замовчувати домашнє насильство та повідомляти про дані факти до правоохоронних органів з метою негайного реагування й притягнення кривдників до відповідальності згідно з чинним законодавством.

А з початку року мобільні групи поліції здійснили реагування на майже 700 повідомлень громадян про домашнє насильство.

____

Посилання на наш Телеграм-канал