Завершуються ремонтні роботи в дитячій амбулаторії №10, що в Комунарському районі

Цей медичний заклад працює вже більше 30 років. У ньому лікуються близько восьми тисяч маленьких запоріжців. За роки роботи будівля амбулаторії зіпсувалася, виникла необхідність оновити обладнання та зробити ремонт.

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк поставив завдання провести капітальний ремонт амбулаторії, який наразі вийшов на фініш. Сьогодні разом із своїм профільним заступником Анатолієм Пустоваровим і депутатом міськради Ігорем Чумаченком, який представляє Комунарський район, мер проконтролював хід ремонтних робіт.

Screenshot_77

– Це буде практично нова споруда. Замінено мережі водопостачання, опалення. Тут будуть нові кабінети, які відповідатимуть всім вимогам. Це буде ще один приклад того, якою повинна бути сучасна амбулаторія. Доручив сьогодні своєму заступнику Анатолію Пустоварову взяти під особистий контроль введення її в експлуатацію, – зазначив Володимир Буряк.

Screenshot_81

Ремонтні роботи в амбулаторії планують завершити в липні, а вже в серпні ввести її в експлуатацію.

Screenshot_83

У будівлі зробили сучасний ремонт, встановили систему кондиціювання, закупили нові меблі та медичне обладнання, облагородили прилеглу територію.

Screenshot_80

Під час виїзної наради мер запевнився, що все необхідне для комфортного та якісного лікування пацієнтів практично готове, але не вистачає спеціальної дитячої кімнати.

Screenshot_84

– В амбулаторії є приміщення, де можна обладнати спеціальну кімнату для перебування дітей. У ній також можна буде проводити заняття з батьками з питань медичного обслуговування дітей. Доручив сьогодні депутату міської ради Ігорю Чумаченку за рахунок коштів депутатського фонду забезпечити її всім необхідним. Це може бути телевізор, на якому діти зможуть переглядати мультики, іграшки, – сказав Володимир Буряк.

Screenshot_82

Слід зазначити, що за останні три роки в медичній галузі Запоріжжя відбулося багато змін. Відкриваються нові амбулаторії для дітей та дорослих, ремонтуються старі, закуповується нове сучасне медичне обладнання та санітарний транспорт, підвищується зарплатня медпрацівників. І все це робиться за кошти міського бюджету, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Screenshot_78

Нагадаємо, незабаром відкриється оновлена сімейна амбулаторія в Шевченківському районі. Продовжується також ремонт амбулаторії в Хортицькому районі.

Screenshot_79

Screenshot_85

Читайте також: У Запоріжжі відкрилося оновлене відділення реабілітації дітей-інвалідів.