Свій 103 день народження відзначила жителька Дніпровського району Ольга Іванівна Орлова

Привітав квітами та тортом одну із найстарших запоріжанок і представник команди міського голови Володимира Буряка депутат обласної ради Віктор Бусько. Народними піснями вітали іменинницю учасники хору ветеранів Дніпровського району.

Ольга Орлова прожила нелегке життя, багато працювала, була 14 дитиною в родині. Приїхала в Запоріжжя разом із чоловіком, якого направили на будівництво ДніпроГЕСу. Війну разом із маленькою дочкою пережила на батьківщині в Білгородській області. Коли чоловік вернувся з фронту, родина знову переїхала в Запоріжжя. Ольга Іванівна працювала нянею у дитячому садочку №10 все своє трудове життя. Чоловік деякий час працював експедитором на комбінаті «Запоріжсталь». Він трагічно загинув, а Ольга Іванівна сама підіймала доньку, двох онуків, потім народилися два правнуки, зараз вже є два праправнуки. В праці та любові до нас та правнуків секрет довголіття нашої бабусі, – каже онучка Євгенія. – Ще 10 років тому бабуся працювала на дачі, у  неї такі золоті руки, що все гарно росте. І зараз рветься на дачу, до землі. Але вже погано бачить, до того ж два тижні тому поламала ногу…

-Такі люди – це справжній скарб Запоріжжя, – вважає кандидат у народні депутати Віктор Бусько. – Нам є чому у них повчитися, брати приклад любові до людей, до праці, оптимізм. Ми завжди намагаємося підтримати наших ветеранів і словом, і ділом.

Дивлячись на таких поважних людей, як Ольга Іванівна, ми розуміємо, куди рухатися, що є справжні цінності у житті.

До речі, в Дніпровському районі живуть 8 людей, кому виповнилося 100 років і більше. Серед них лише один чоловік, інщі – жінки, найстаршій з них  – 106 років.