На сесії депутати розглянуть проєкт рішення про виділення з міського бюджету коштів на доплати медикам, які борються з коронавірусом

Нагадаємо, медпрацівникам запорізьких лікарень не виплатили надбавки в 300%, які обіцяла центральна влада. Кошти за березень мали надійти з держбюджету, виплати квітня – від Національної служби здоров’я України. До Запорізької області надійшла медична субвенція від держави, але лікувальні установи Запоріжжя з неї нічого не отримали. Тому мер Запоріжжя Володимир Буряк дав доручення підготувати на сесію міськради проєкт виділення коштів на доплати медикам з міського бюджету.

Про це міський голова повідомив на своїй офіційній сторінці у “Фейсбуці”. Він зазначив,що працівники запорізьких лікарень щодня ризикують своїм здоров’ям, тож вирішення питання про виділення їм коштів – пріоритет №1.

– Центральна влада заявила, що гроші з держбюджету за березень давно розподілені по областям, але до міських закладів охорони здоров’я вони й досі не дійшли. Далі боротися з бюрократією ми не маємо права. Тому я дав доручення підготувати на найближчу сесію міської ради проєкт рішення про виділення необхідних коштів із бюджету міста. Незважаючи на те, що місто спрямувало 100 млн грн на боротьбу з коронавірусом, ми знайдемо 1 млн грн на те, щоб забезпечити медиків тим, що їм належить, – наголосив Володимир Буряк.

Мер Запоріжжя зазначив, що місто сподівається, що ці кошти бюджету компенсують.

– Але люди чекати не повинні, їхній терпець і без того вже уривається, – наголосив Володимир Буряк.

Також міський голова повідомив, що до Запоріжжя вже надійшли 4 з 25 додаткових апаратів штучної вентиляції легень. Найближчим часом очікується поставка ще двох. Крім того, до кінця місяця місто має отримати ще 2 сучасні наркозно-дихальні системи. Мер Запоріжжя подякував медикам і зауважив, що їхня важка праця буде гідно оплачена та поліпшена завдяки сучасному обладнанню.

Читайте також: Запорізька лікарня отримала надсучасне обладнання – фото