Кількість хворих на коронавірус в місті продовжує збільшуватися

Як повідомляє офіційний телеграм- канал COVID-19. ЗАПОРІЖЖЯ, станом на ранок 15 травня у Запоріжжі підтвердили 8 нових випадків хвороби. Загальна кількість підтверджених випадків інфекції в місті зросла до 266. При цьому 89 запоріжців одужали, 174 інфікованих проходять лікування. 68 з них лікуються у стаціонарі, 106 – перебувають вдома на самоізоляції.

За інформацією обласного лабораторного центру, в одному з гуртожитків Запоріжжя, де виявили хвору на коронавірус, вже закінчився карантин. Нагадаємо, коронавірусну інфекцію підтвердили у жінки, яка проживала в гуртожитку в Заводському районі. Були протестовані 43 людини, з якими контактувала хвора. Це мешканці поверху, на якому проживає інфікована. Результати їх тестів негативні. Протягом 14-денного карантину вони знаходились під медико – санітарним наглядом сімейних лікарів. Коронавірус у них не виявили.

Один новий випадок виявили у Запорізькому районі. Загалом, кількість позитивних результатів на COVID-19 в області на 15 травня складає 356. 160 мешканців вже побороли недугу.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, медпрацівникам запорізьких лікарень до сих пір не виплатили обіцяну доплату в 300% за боротьбу з коронавірусом.

Читайте також: На Запоріжжі через карантин побільшало безробітних