Найбільшою популярністю в Запоріжжі продовжують користуватись представники робітничих професій

На кінець листопада в Запоріжжі налічувалось 6 тисяч 130 безробітних. При цьому в базі служби зайнятості містились 1640 пропозицій від роботодавців. Таким чином, на одну вакансію претендували четверо запоріжців.

Карантинні обмеження не дуже позначились на вподобаннях запорізьких працедавців. Вони, як і раніше, шукають представників робітничих професій. Так, роботодавці постійно шукають водіїв, продавців продовольчих та непродовольчих товарів, медсестер, кухарів, кухонних робітників. Є попит на працівників технічних спеціальностей – слюсарів-ремонтн6иків та електрогазозварювальників. Актуальною залишається професія бухгалтера. Таким фахівцям пропонують зарплати від 5 до 8 тисяч гривень.

Найвищі ж заробітки обіцяють спеціалістам технічної галузі. Зокрема, майстра дільниці шукають на зарплату в 16 тис. грн, оператору верстатів з програмним керуванням готові платити 15,5 тис. грн, слюсарю з ремонту агрегатів – 14 тис. грн, електрослюсарю з ремонту устаткування та токарю – 13 тис. грн, електрогазозварювальникам – 12,7 тис. грн, машиністам крана – 12 тис. грн. Про це повідомляє Запорізький міський центр зайнятості.

Читайте також: Житель Запоріжжя більше 10 років жив без паспорта