За інформацією Державної податкової служби, в Запорізькій області збільшену зарплату отримають понад 7 тисяч працівників

За перше півріччя в області кількість роботодавців зросла на 349 юросіб.  Завдяки чому створено 1737 нових робочих місць. Разом з цим, зменшилася чисельність підприємств, які під час оплати за працю не дотримувалися мінімальних соціальних гарантій. У результаті вжитих ДПС заходів, 7300 робітникам регіону збільшено заробітну плату.

Виявлено, що найбільша кількість підприємств-«мінімізаторів» зосереджені в Запоріжжі – понад 2,3 тисячі. У Мелітопольському та Веселівському районах – 285 таких роботодавців, у Бердянському та Приморському – 171.

Найбільше порушень в оплаті праці виявлено в галузі промисловості – 30%, сільському господарстві – 25% та у компаніях оптової і роздрібної торгівлі  – 15%, повідомляє прес-служба ДПС у Запорізькій області.

У 2019 році мінімальна заробітна плата має складати 4173 гривні. А середня зарплата по Запорізькій області, як ми вже розповідали, цього року підвищилася до 10,5 тисяч гривень.

Читайте також: Яку зарплату хочуть отримувати українці