Авіакомпанія SkyUp продовжує розвиток польотів із регіональних аеропортів України, це, зокрема, стосується й Запоріжжя

У 2020 році компанія планує зробити ставку на розвиток авіарейсів із Харкова, Львова, Одеси та Запоріжжя. Так, планується розширити вильоти до Ріміні. Якщо раніше туди можна було полетіти з Києва чи Харкова, то у 2020 році така можливість може з’явитися в Львова, Одеси та Запоріжжя. Про це розповів у інтерв’ю порталу  “У відпустку”  генеральний директор авіакоманії SkyUp Airlines Євген Хайнацький.

– Також ми плануємо розширити мапу маршрутів до Кіпру – до рейсів з Києва та Харкова додамо рейси з Запоріжжя, Одеси та Львова. В той же час на конкретних напрямках, де ми вже літали в 2019 році, будемо додавати нові частоти. Така стратегія більш виправдана, ніж відкривати та розвивати польоти до нових іноземних аеропортів», – розповідає Хайнацький.

Нагадаємо, 22 жовтня запорізький аеропорт після капітального ремонту злітно-посадкової смуги відновить свою роботу, будівництво  нового пасажирського терміналу теж вийшло на фінальну стадію. Також восени працюватимуть нові авіанапрямки до ОАЕТель-Авіву та Києва.

Читайте також: У Запоріжжі відкрили рух на проспекті Металургів