ТОП оригінальних видів спорту, який допоможе урізноманітнити заняття фізкультурою восени

Комусь зручно займатися спортом на свіжому повітрі протягом усього року, а хтось під час перших заморозків тікає до спортзали. Ми підібрали види спорту, на які варто звернути увагу восени.

Флорбол

Ззовні цей вид спорту дуже схожий на хокей. Втім ігри проводять на арені без льоду, а замість шайби використовують пластиковий м’яч із дірочками. Флорбол ще не набув великої популярності в України, але в Запоріжжі є своя команда та професійні тренери.

Йога-спорт

Гарний спосіб не лише розім’яти м’язи тіла, а й урівноважити нервову систему. Йога покращить стан організму, наситить вас енергією та зробить більш пластичними.

Аква-аеробіка

Групові заняття в воді – один із найпопулярніших нині напрямків фітнесу. Фізичні вправи в воді менше навантажують суглоби, але потребують більше енергії, тож калорії під час аква-аеробіки ви знищите швидше.

Капоейра

Цей видовищний вид спорту родом із Бразилії, поєднує в собі елементи бойових мистецтв і танцю. Втім, через не надто велику популярність таких занять знайти досвідчених інструкторів дуже важко.

Теніс

Заняття тенісом сприяють розслабленню м’язів і дозволяють зняти емоційну напругу. До того ж тенісні корти часто будують і в критих приміщеннях, що особливо важливо в холодну пору року.

Читайте також: У Запоріжжі набирають обертів екстремальні види спорту