У Запоріжжі завершується реконструкція дорожнього полотна на греблі Дніпрогесу

На сьогодні виконано 95% робіт. Асфальт укладено, триває бетонування тротуару та герметизація деформаційних швів. Після остаточного завершення ремонту обмежать рух великовантажного транспорту. Відповідний проєкт рішення виконкому розглянуть вже цього місяця. Заборона руху не поширюватиметься на громадський транспорт та міжнародні пасажирські перевезення, повідомляється на сайті мерії.

– Через стан греблі було прийнято рішення обмежити навантаження на її конструкцію. Після перемовини з «Укргідроенерго», на балансі якого знаходиться гребля, вирішили заборонити рух вантажного транспорту вагою більше 3 тонн, – зазначив заступник міського голови Запоріжжя Володимир Волобуєв.

Наразі ж продовжує діяти рішення щодо обмеження руху транзитного транспорту, вага якого перевищує 25 тон та в денний час на мостах Преображенського. Після відкриття руху на греблі обмеження діятиме в пікові години – вранці (з 7:00 до 9:30) та ввечері (з 16:00 до 19:00). Правило не стосуватиметься транспорту військових частин і автівкок, що вивозять ТПВ, а також вантажівок «Укрпошти». Всю інформацію розмістять на інформтабло, які будуть знаходитися на в’їздах до Запоріжжя, мостів та греблі.

Читайте також: Коли в Запоріжжі відкриють прямий авіарейс до Італії