Завершується будівництво сучасного терміналу в Міжнародному аеропорту «Запоріжжя»

У Запоріжжі майже завершено будівництво нового сучасного терміналу, який дозволить аеропорту вийти на новий рівень.

Нагадаємо, будівництво терміналу стартувало наприкінці 2017 року. З самого початку будівельних робіт міський голова Запоріжжя Володимир Буряк взяв цей об’єкт на особистий контроль. Роботи проводилися згідно до графіку і вже в цьому році термінал буде добудований та введений в експлуатацію.

Площа нового терміналу складе більше 12 тис. кв. м. Наразі будівля терміналу фактично готова, там закінчуються внутрішні роботи.

Разом з тим, роботи виконуються на допоміжних спорудах, прилеглій території. Йдуть внутрішні та оздоблювальні роботи.

Триває також оновлення обладнання, опрацьовуються питання будівництва нової злітно-посадкової смуги та максимальне використання можливостей нового терміналу, після введення його в експлуатацію.

Пропускна здатність нового терміналу складатиме близько 400 пасажирів на годину: 150 на внутрішніх рейсах та 250 – на зовнішніх. При цьому в перспективі кількість пасажирів можна буде збільшити до 1 млн на рік.

У мережі з’явилося відео, яким буде новий термінал.

Зазначимо, що з кожним роком запорізький аеропорт збільшує кількість пасажирів.  Якщо в минулому році його послугами скористалися близько 400 тис. пасажирів, то цього року спостерігається збільшення показників. Кожного місяця  пасажирів стає більше як на внутрішніх, так і на міжнародних рейсах. Це один з результатів міської програми розвитку аеропорту, яка була розроблена за дорученням Володимира Буряка. Вона реалізується в нашому місті з 2016 року.

В аеропорту збільшилася також і кількість авіарейсів. Наразі з Запоріжжя можна літати до Іспанії, Варшави, а завдяки “стиковим рейсам” – до Брюсселя, Амстердама, Парижа, Женеви, Мілана, Чикаго, Нью-Йорка, Лос-Анджелеса, Торонто та інших країн.

Нові авіарейси планують відкривати і надалі. Співробітництвом з аеропортом «Запоріжжя» вже зацікавлена низка авіакомпаній.

З чого починалося будівництво нового терміналу можна подивитися тут.