На центральному пляжі Запоріжжя пройшов масовий заплив через річку Дніпро –«Riverman 2019»

Такі заходи активно підтримує міська влада. Представники команди Володимира Буряка та співорганізатори Антолій Пустоваров, Ігор Чумаченко та Віктор Бусько привітали учасників.

– Я радий, що останнім часом в місті стало ще більше масових заходів. Серед яких багато спортивних. Сьогоднішнє змагання «Riverman» масштабне, не тільки середпрофесіоналів, але й серед аматорів, – сказав депутат міської ради Ігор Чумаченко. – Я сам займаюся плаванням. Мені імпонує цей вид спорту. Він загартовує дух, бадьорить тіло. Бажаю нашим спортсменам сили, і щоб течії їм не заважали.

Заступник міського голови Анатолій Пустоваров наголосив на тому, що календар міських заходів досить насичений. Особливо це стосується спортивних заходів, які прищеплюють любов до спорту та пропагують здоровий спосіб життя.

– В Запоріжжі проводиться безліч спортивних заходів, які популяризують здоровийспосіб життя. Не можна не відзначити ту кількість людей, які сьогодні прийшли на заплив. Це тисячі людей. Серед них безліч сімей з дітьми, – наголосив Анатолій Пустоваров. –Впевнений, що подібні заходи дають старт і бажання займатися в спортивних школах, секціях, якихось гуртках або просто приходити на пляж і тренуватися на турніках. Це відмінний посил, а також позитивні емоції, які дуже важливі для всіх нас.
«Riverman-2019» – не тільки масовий захід, але й сімейний. Так вважає депутат облради Віктор Бусько.

– Сьогоднішній захід наймаштабніший, який скоро поб’є рекорди Україні за масовістю. Ми бачимо, що це сімейний захід, який проходить на фоні природи, – зазначив Віктор Бусько.

На заході зібралось близько 1000 учасників із Запоріжжя, Києва, Дніпра, Полтави, Харкова, Миколаєва та Івано-Франківська. Всього було дві дистанції – 1000 м та 200 м. В основній дистанції на 1000 метрів взяли участь близько 600 осіб. Стартували учасники від човникової станції «Дніпроспецталю» на острові Хортиця до пляжу на Лівому березі. Всю трасу промаркували буями. Під час змагань працювали рятівники.

Переможці запливу на довгу і коротку дистанцію отримали грошові призи. За перше місце учасники отримали сертифікати на 7000 гривень, друге – 5000 гривень і третє – 3000 гривень. Наостанок організатори провели розіграш призів і пінну дискотеку.