Повернутися до нормального раціону допоможуть багато води, помірна дієта та фізичні навантаження

Свята практично закінчились і час вже повертатися до звичного життя. В першу чергу, дуже важливо відновити режим харчування.

Перше що потрібно зробити – перестати їсти все підряд та повернутись до регулярних та збалансованих прийомів їжі. Відновіть свій звичний розклад сніданку, обіду, вечері. Якщо треба, додавайте легкі та корисні перекуси.

Друге – необхідно відмовитись від складних страв, які містять багато інгредієнтів. Вживайте більше овочів, простих гарнірів та легкого білку. Також варто зменшити розмір порцій.

Третєобмежте вживання м’яса. Дайте організму відпочити від копченостей та жирних м’ясних продуктів. Як альтернативу вживайте біле м’ясо птиці, рибу, яйця, молочні продукти.

Четверте – пийте більше води. За бажанням туди можна додати лимону та меду.

П’яте – більше рухайтесь. Додайте фізичні навантаження або прості прогулянки після роботи. Організм буде вдячний за “стусани” після святкових лінощів.

Після відновлення нормального та повноцінного режиму, можна влаштувати собі розвантажувальний день. Однак, це не означає, що необхідно повністю відмовитись від їжі. Вживайте овочі, нежирні сири, гарніри з круп.

Читайте також: Як повернутися до робочого режиму після тривалих святкувань