2020 рік для Запоріжжя – це час істотних досягнень та визнання, ефективного правління та грошей

Нумерологія – сукупність вірувань та практик, які приписують числам певні властивості залежно від культурного чи історичного контексту. Так визначає нумерологію найвідоміша мережева енциклопедія «Вікіпедія». Тож у нумерології всі числа можуть бути зведені до одиничних розрядів, які відповідають характеристикам, що впливають на життя людини. Тобто в нумерологічній системі за кожним числом закріплені певні властивості, поняття та образи. Нумерологічна карта дає не тільки повний аналіз усіх найважливіших сфер життя людини, визначаючи її особисті риси характеру, природні обдарування, сильні та слабкі сторони, але й надає змогу передбачити майбутнє, що є корисним в умовах пошуку кращого місця для життя, вибору найсприятливішого часу при плануванні значних подій та змін у житті, а також в умовах прийняття важливих рішень і здійсненні певних дій.  Як відомо, початок року – час прогнозів і передбачень, тому «Запорозька Січ» звернулася по прогноз для Запоріжжя на 2020 рік до запорізької нумерологині Діани Ганзіної.Діана_2Аби інформація була достовірною, починати потрібно з передісторії. Наше місто колись мало назву Олександрівськ. Назва міста нумерологам потрібна для того, щоб розуміти, яка тут зосереджена енергія, як число назви поєднується із числом року заснування, за якими показниками, і кому підходить це місто, а кому категорично – ні. В нумерології кожній букві належить число від 1 до 9, яким «керує» відповідна планета. Тож якщо скласти всі букви в назві міста Олександрівськ, вийде цифра «5». Це число, з одного боку, вказує на прогресс та зміни, але з іншого – не дає можливості досягти стабільності, провокує масові заворушення, «притягує» природні катаклізми та сприяє збільшенню маргінального прошарку суспільства, таких собі міських божевільних, безхатченків, алкоголіків, наркоманів. Тому безперечно добрим знаком є той факт, що наше місто отримало нову назву.

Після зміни назви на «Запорожье» (назва російською мовою) ми отримали, протилежні властивості, а саме число 4/13, що символізує міцний фундамент, стабільність, стійкість, як стіл з чотирма ніжками або автомобіль. У випадку «Запорожья» кінцеве число «четвірка» склалося з 13-ти, що в нумерології означає досягнення стабільності, але через тяжку постійну працю. Тобто, щоб отримати результат у місті з такою назвою, потрібно довго і наполегливо працювати. Отже місто-«четвірка» підходить людям, які не люблять змін, консерваторам, а також тим, хто цінує спокійний спосіб життя. Для творчих особистостей, людей з прогресивними поглядами «Запорожье» здаватиметься досить нудним, бо їм тут не вистачатиме динаміки. Тому може скластися відчуття такої собі рутинності в «Запорожье», адже зміни відбуваються досить важко.

Якщо ви засмутилися, не треба. Є дуже цікавий, позитивний момент. У нас в місті населення в основному російськомовне, тому переважно використовується російський варіант назви. Але якщо ми зробимо перерахунок, використовуючи українську абетку та почнемо промовляти «Запоріжжя» українською, ситуація істотно зміниться, оскільки у такому випадку ми отримаємо міцне число – 8, що є символом багатства, заможності, успіху, визнання та авторитету. Згідно нумерології, «вісімка» робить Запоріжжя містом, яке «притягує гроші» та створює сприятливі умови для цілеспрямованих, сильних людей, підприємців, бізнесменів, тобто тих, хто знає, чого прагне. Однак для успішного ведення бізнесу у цьому місті обов’язково треба інвестувати зароблені гроші у розвиток його інфраструктури, роблячи Запоріжжя привабливим, квітучим, саме тим містом, куди хочеться повертатися.

Ще хочу відзначити, що наше місто є досить непростим для нових мешканців. Свіжий приклад цьому – переселенці. «Слабкі» чужинці, як правило, надовго не затримуються у нас, бо вищезгадана «вісімка» потребує сили і відваги та спонукає людину боротися за «місце під сонцем». Не всі можуть до нього пристосуватися, місто Запоріжжя може «з’їсти» слабаків. Щодо корінних мешканців, як то кажуть, «дома й стіни допомагають», але «прийдется попотеть» (вибачте за російську). У підсумку можна сказати, «Запоріжжя», з погляду нумерології, є містом сильних особистостей, містом «грошей», боротьби та постійної конкуренції.

Перш ніж ми перейдемо до розгляду перспектив на найближче майбутнє, давайте згадаємо рік 2019, який був «сьомим». Персональним роком для Запоріжжя. Згідно нумерологичних розрахунків, ним керували відповідно число 7 та 2 («двійка» – додаткове число, теж отримане в результаті аналізу дати заснування нашого міста). У такому поєднанні цифри вказують на трансформаційний, перехідний період в умовах хиткої рівноваги, що буквально означає: так, як є, – вже бути не може, а як далі – ще не зрозуміло. Але форсування подій та надмірно активні дії могли призвести до негативних наслідків. Припускаю, що фінансово рік для Запоріжжя був не зовсім вдалим, бо «сімка» попереджає: треба бути дуже практичним у цей період та уникати ризикованих операцій з грошима. В цілому 2019 рік більш сприяв аналізу та перегляду цілей, розробці стратегій на майбутнє, виправленню помилок, вирішенню деяких питань співробітництва, особливо у сфері юриспруденції (7 керує юридичними справами, 2 – взаємовідносинами). Також це був вдалий час для проведення кадрової чистки. Результат трансформацій 2019 року ми відчуємо вже цього року.

Що ж готує Запоріжжю 2020 рік? Підраховуємо та отримуємо у підсумку – 8 і 4. Якщо ви, дорогі друзі, уважно читали статтю, то напевно звернули увагу на збіг цифр. Несподіванка? Навряд чи. Тепер ви напевно зрозуміли, для чого була невеличка передісторія. Отже «вісімка» буде керувати цим роком, іншими словами, задавати тон, а «четвірка» вноситиме деякі штрихи. Отже 2020 рік для Запоріжжя – це час істотніх досягнень та визнання, ефективного правління та грошей. Якщо говорити про місто, як про людину, то цей рік пропонує спробувати себе у ролі головнокомандувача, розсудливого та інтелектуально розвинутого, який вміє ефективно вести справи та здолає будь-які перешкоди. Звичайно ж, доведеться поборотися. Тому 2020-ий для Запоріжжя обіцяє бути динамічним і вирішальним у багатьох сферах (особливо це стосується будівництва, нерухомості, охорони здоров’я та сім’ї), також є велика ймовірність підписання вдалого контракту або заключення важливої угоди, яка певним чином вплине на майбутнє міста. Нові, фундаментальні процеси почнуться у лютому 2020 року (при розрахунку нумерологічного прогнозу для Запоріжжя отримуємо «одиницю» на цей місяць, що означає старт), а іхні результати ми зможемо побачити вже у вересні-жовтні. Треба також зауважити, що 2020 рік є сприятливим для інвестування в Запоріжжя. Відремонтовані цього року дороги будуть якісними і служитимуть досить довго. Тому саме цього року було б дуже доречно, зробити спробу зрушити з мертвої точки наболілу тему мостів.

Підсумовуючи, можна сказати, що 2020-й – повинен стати піковим або вирішальним для Запоріжжя, бо саме він покаже нам життя міста за останні 8 років, і ми на власні очі побачимо врожай, того, що посіяли в 2013-му, який був «першим» Персональним роком для Запоріжжя.

Дорогі Запоріжці! Незалежно від того, яким буде 2020 рік, я б хотіла звернутися до кожного із вас з проханням, будь ласка, не чекайте змін, змінюйтеся самі. Вчить своїх дітей любити та поважати рідну землю, частіше спілкуйтеся українською та підтримуйте розвиток свого рідного міста. Міста Запоріжжя!

До нумерології можна ставитися по-різному: або взагалі не сприймати, або виносити щось корисне з передбачень. Проте факти – річ уперта. Якщо зайдете на Інстаграм чи Фейсбук-сторінки Діани Ганзіни, побачите її прогнози щодо перемоги на виборах Президента 2019 року Володимира Зеленського з аналізом саме нумерологічних даних. У той час, коли це здавалося б неможливим. Може, і правий американський фантаст Роберт Хайнлайн, який сказав: «Числа не обманюють. Але брехуни користуються формулами»?..

Читайте також: Що 2020 рік підготував запоріжцям: прогноз від нумеролога